2733
2734
عنوان

مُردم از هیجان قسمت جدید پوست شیرو امروز کی دیدهههه😰😰😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 76033 بازدید | 919 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من فقط گفتم برو تست ایکیو بده تو ریپلای کردی به من گفتی بی شعور کی فحش داد؟؟؟؟ برو بخون پیاماتو  ...

عزیزم وقتی شماهم میگی برو تست آی کیو بده،خودش فحشه...یعنی عقلت کمه...نمیفهی بیشعوری ...معنیش اینا میشه...

منم بودم جوابت‌رو همینجوری میدادم ..روی طرز صحبت کردن و کلماتی که بکار میبری کارکن 

یاد خدا آرام بخش دلهاست
اینجا یکی بود میگفت آناهیتا افشار همون طناز تتو کاره هر چقدر هم میگفتیم اون نیست طناز پروتزی بود میگ ...

وقتی میزنی آناهیتا افشار اینو میاره آدم شک میکنه بعدشم درست اون نبود ولی شما هم نمیخواد بخندی شما که کارآگاهی جای مسخره کردن بگو کیه اصل کاری

'زندگی رو بزار رو حالت پرواز و به سمت رویاهات پرواز کن‌‌'🕊🤍️
مشکلش اینجاست که نژادپرستانه ست  مثلا اگه کارگردان تورک بود  می‌نوشت یه تورک ملت رو درگیر ...

البته خودش افغان بود تو کامنتا گفته بود فک کنم و محمودی و ستایش کرده بود

شما فک کنم تورک از نحوه نوشتن «تورک»

فک کنم اگه انقدر حساس نباشیم این موضوعات کمرنگ میشه

هممون ایرانیم و اریایی 

این سیاست که مردم ایران از هم دور کرده 🤗❤

البته خودش افغان بود تو کامنتا گفته بود فک کنم و محمودی و ستایش کرده بود شما فک کنم تورک از نحوه نو ...

من خودم تورک نیستم ولی غیرفارسم و بارها و بارها لحن ها و کلمات نژادپرستی رو لمس کردم بخاطر همین متوجه میشم

شمام اگه مثلا ساکن المان باشید و بگن یه " ایرانی".... متوجه میشید که برای تحقیر این مدلی ملیت /نژاد /قومیتت تون رو بکار میبرن

😘❤️😉😍

سومین کاربریم هست! 😑 ✌️کاربری دست دونفره، سیم کارت نداریم دیگه 😐
من خودم تورک نیستم ولی غیرفارسم و بارها و بارها لحن ها و کلمات نژادپرستی رو لمس کردم بخاطر همین متوج ...

تو المان اصولا میگن کله مشکی ملیت به کار نمیبرن شاید شما تجربه داری ولی بله تقصیر من نیست که حرف اوشون

ساحل رو مگه نکشتن🙄

مگه از کجا نکاه میکنین که هنوز زندست

اونم که کشتتش فکر کنم اسمش صمد بود 

بیایید دنیا را بسازیم/ نه با دنیا بسازیم🍂🎭                          من یه مادرم🤱یه مادر که گاهی خسته میشه، گاهی گریه میکنه، گاهی غم داره، گاهی دوستداره تنها باشه// اما میدونم هیچکدوم از اینا نشونه ی مادر بد بودن نیستن//من یه مادرم که با تمام عشقی که به بچهام دارم گاهی خسته میشم و نیاز به استراحت دارم😊