2737
2739

من مخابرات دارم ولی چند وقتیه خیلی بد شده، چند روزی هم هست که افتضاح شده. میخوام قطعش کنم یه چیز دیگه بگیرم. خسته شدم کلا دارم از اینترنت همراه استفاده میکنم که هزینش خیلی بالاست.

شما چی دارید ؟ راضی هستید؟

موندم بین تی دی ال تی ای و ای دی اس ال 

شاتل؟ مبین نت؟ زیتل؟ پارس آنلاین؟...

من ک نفهمیدم منظورت چیه

خانمها خوشگل مشهدی ♥️♥️ موهاتو به من بسپار چون بلدم زیبا ببافم. بافت کف سری .بافت هلندی باموی اضافه. بافت آفریقایی .بافت کوئین.  بافت دندون موشی.  بافت استیشن ،🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من که فکر میکنم همشون مثل همه البته منطقه هم تو خوب و بدشون تاثیر داره. الان دوستم میگه خواهرش اینا شاتل گرفتن خیلی سرعتش خوبه و قطعی نداره. منم شاتل دارم افتضاحه روزی هزار بار قطع و وصل میشه زنگم میزنه همشون جوابهایی میدن که یعنی از طرف خودتونه ما مقصر نیستیم.

قبلا پارس آنلاین داشتم همش میگفت مال فاصله تون از مخابرات منطقه تونه. میگفتم بابا یه ایستگاه از مخابرات فاصله داریم میگفت نههههه کابل کشی رو از یه راه دور کردن! مریضن الکی بپیچونن کابل اضافی مصرف کنن.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
من که فکر میکنم همشون مثل همه البته منطقه هم تو خوب و بدشون تاثیر داره. الان دوستم میگه خواهرش اینا ...

ای بابا چقدر بد

من که الان ۳ روزا اصلا نت ندارم 

به سرم زده برم تی دی ال تی ای بگیرم نمیدونم البته اونم چقدر خوبه