2733
2739
عنوان

دوتا مهمونی دارم واسه شام. بهم پیشنهاد غذا بدین.

| مشاهده متن کامل بحث + 33162 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تبوله هم خوشمزه اس. به عنوان پیش غذا یه غذای افغانی هست به اسم دیپ با لوبیا سفید اونم خوشمزه اس اینم پیش غذاست
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2742
آره اگه منم بودم یه خورش و دو تا پیش غذا میپختم با برنج. جوجه و کوبیده هم از بیرون میگیرفتم مثلن سبزی کوکو و ماهی شکم پر و خورش کرفس برنج و کباب خورش و از شب قبل بزار. سبزی کوکو هم سرد بشه خوب میشه از صبح بزار. ماهی و برنج و شب
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
میتونی زرشک پلو یا باقالی پلو با مرغ یا ماهیچه و یه مدل خورشت درست کنی ولی کنارش یه غذا مثل کشک بادمجان یا سالاد ماکارانی و الویه بزاری چون برای تعداد زیاد خیلی سختت میشه چیزای دیگم درست کنی ..اما برای مهمونی کم علاوه بر غذای اصلی که میتونه مرغ با خورشت باشه غذایی مثل لازانیا ؛ پیراشکی گوشت ، بقچه بادمجان، بیف استرگانف ؛ گراتن بادمجان و برای دسر هر دو مهمونی میتونی کارامل و ژله رولی درست کنی با سوفله شکلات که بسیار حوشمزست ...سوپ هم کنار هر غذایی دلچسبه
میتونی غذاهارو کنار یه سالاد خوشمزه مثل سالاد اندونزی و ماست و اسفناج با ماست و خیار سرو کنی
بخند هر چند که غمگینی.ببخش هرچند که مسکینی . فراموش کن هرچندکه دلگیری . آری اینگونه بودن زیباست هرچند که آسان نیست...
پیش غذا : کشک وبادمجان «بادمجونارو گرد گرد برش بزنم وسرخ کن وفقط با یه کم اب بپز لهشون نکن بعد تو ظرف سروت یه لایه بادمجون بعد کشک رقیق شده بعد گردو بعدم پیاز داغ و دوباره بادمجون و....الی اخر ، سالاد ماکارونی ، سمبوسه یا بوراک غذای اصلی : بهترین کار ازبیرون بر یا کلم پلو با کوفته قلقلی یا ته چین مرغ دسر :ژله چتری و تیرامیسو این منو عالی میشه تازه دسرها و سمبوسه یا بوراک رو میتونی روز قبل درست کنی وفقط اونروز سرخ کنی اگه کلم پلو هم درست کنی کارهاشو میتونی روزای قبل انجام بدی
هرچه دلم خواست نه آن میشود  /  هرچه خدا خواست همان میشود.
2738
سلام از ایده هاتون ممنونم. من تا الان واسه مهمونی کوچیکه بورک و کیک مرغو انتخاب کردم واسه مهمونی بزرگه هم زبان و کیک مرغ تو گزینه هامن. دارم رو غذا های بعدی فکر میکنم
با تو از دریاچه ی نور از دل جنگل گذشتم
گفتی هر عشقی میمیره اما از تو برنگشتم
میخواستم تا دنیا دنیاست ما به عشق هم بنازیم
توی مرز ماه و دریا قصری از صدف بسازیم
طوفان گرفت و چه ساده شکستی
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه
سلطان قلبم تو هستی تو هستی