2737
2734
شوهرم گیر داده غذای جدید درست کن چیه همش مرغ و قیمه قورمه حالا بهر حال من نمیتئنم اینا رو حذف کنم چون تو مهمونی از پیر و جوون هست. مهمونی اول 10 نفر و دومی 50 نفرن. باید حداقل چند مدل باشه که بتونم با مقیلس کم بپزم واسه مهمونی هام ایده بدید ..با دسر و در نظر گرفتن جای یخچال و نداشتن فر. 1- مهمونی تعاد 10 نفر 2- مهمونی تعداد 50 نفر
با تو از دریاچه ی نور از دل جنگل گذشتم
گفتی هر عشقی میمیره اما از تو برنگشتم
میخواستم تا دنیا دنیاست ما به عشق هم بنازیم
توی مرز ماه و دریا قصری از صدف بسازیم
طوفان گرفت و چه ساده شکستی
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه
سلطان قلبم تو هستی تو هستی
فسنجون با کوفته قلقلی هم تو منو باشه چون تنوعه.
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
فسنجئنم خوب نمیشه ضمن اینکه نفز قبلی یکی از این گروها درست کرده بود
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگو سرخ بکن.مرغ شکم پر.بادمجون شکم پر
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
میگو سرخ بکن.مرغ شکم پر.بادمجون شکم پر
قرض میگیریم چون مجبوریم دو سال یبار نوبتمون میشه
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه
2740
خوراک زبان گوساله...بیف استراگانوف یا چیکن...گراتین بادمجون...لازانیا...سالاد ماکارانی...بورانی بادمجان...خوراک بلدرچین...پیراشکی گوشت...ژله ی خورده شیشه و رولی
لطفا از صفحه ی اینستاگرام من دیدن کنید Emel_luxury
سالاد ماکارانی چیکن استروگانف کشک بادمجون حکیم بادمجون بادمجان شکم پر غذای اصلی : خورشت کرفس باقالی پلو با مرغ یا گوشت کلم پلو آلبالو پلو (جزو ثابت مهمونی های ما) برای مهمونی 10 نفره لازانیا و پیتزا و پیراشکی هم میتونی بذاری اما برا 50 نفر سخته
کشک بادمجون سبزی کوکو سیب زمینی تنوری اگه مایکرو فر یا تستر داری هم میشه ماهی شکم پربرای 10 نفر یه دونه-برای 50 نفر سه تا مرغ سرخ کرده خورش کرفس یا یه خورش مخلی منطقه تون شوید باقالی زرشک پلو
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2706