2733
2739
عنوان

خوابم نمیبره اصلا، کیا بیدارن؟☹️

265 بازدید | 38 پست

صبح ساعت ۸ باید برم آزمایشگاه بعدش ورزش بعدم دانشگاه، تا شب با دانشجوها و استاد باید سر و کله بزنم کلی هم خسته میشم ولی خوابم نمیاد الان، شما چرا بیدارید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پریود شدم و دارم میمیرم از دردش🤦🏻‍♀️

میشه واسه اینکه تو دلیمو سالم بغلم بگیرم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺❤️دوست قشنگی که داری امضامو میخونی از خدا میخوام به همه خواسته هات برسی و همیشه خنده رو لبت باشه🥹😍❤️
2728
2738

ازمایشگاه  ورزشگاه دانشگاه 😁من پس میرم زایشگاه

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم
2706