2733
2739
عنوان

خوابم نمیبره اصلا، کیا بیدارن؟☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 38 پست
چهار ماهه کوچولو😍😍😍خدا حفظش کنه واستون من پسرم ۴ سالشه نیم ساعت پیش غش کرد🤭🤭🤭

ممنون همچنین پسر تورو حفظ کنه.  پسرم همش از خواب بیدار میشه واسه شیر بیدارم میکنه با وجودش حوصله ام سر نمیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسییی عزیزم، کاش که بشم خیلی دوستش دارم

احتمالا همین الانشم هستی 😎 پر قدرت ادامه بده عزیزم

آن رفیقی که به دوران غمم دور نرفت  زیر شمشیر غمش رقص کنان خواهم رفت                          
2728
چیکار کرده مگه؟

کلا هرگز به کسی زنگ نمیزنه با هیچکدوم از عروساش خوب نیست و با همه دعوا داره. از همه بیشتر من احترامش رو نگه داشتم با این که دو مرتبه از خونش بیرونم کرد و انقدر بی احترامی اش زیاد بود و سکوت من زیادتر که مادر شوهرم از من دفاع می‌کرد ولی امشب زنگ زد پشت تلفن عربده میزد گیر داده بود چرا عکس پروفایلم رو عکس سر لخت دختر هشت سالم گذاشتم اول با خنده و محبت برخورد کردم دیدم بهم گفت عقلت از بین رفته و بی غیرتی و خانوادم رو برد زیر سوال بعدش بهم توپید چند بار .گفت خجالت بکش . فقط چون با خنده بهش گفتم هنوز دخترم کوچیکه چیزی نشده که. منم داغ کردم داد زدم شما خجالت بکش بعد این همه مدت زنگ زدی جا احوالپرسی دعوا میکنی؟ تلفن رو روش قطع کردم. شوهرم هم خیلی مظلوم و بی زبونه ولی دلش خنک شده بود . دوست داشتم یه مقدار به خاطر من جلو باباش در میومد

کلا هرگز به کسی زنگ نمیزنه با هیچکدوم از عروساش خوب نیست و با همه دعوا داره. از همه بیشتر من احترامش ...

چه فضول و پررو هستش، به اون چه ربطی داره عکس پروفایل شما چیه، اصلا نذار از حد و حدود خودش جلوتر بیاد

چه فضول و پررو هستش، به اون چه ربطی داره عکس پروفایل شما چیه، اصلا نذار از حد و حدود خودش جلوتر بیاد

به شوهرم گفتم به بابات اگه بهت زنگ زد بگو حدش رو بدونه من دیگه اون عروس پانزده سال پیش نیستم که هر چی بگه ساکت باشم

2740