2737
2734
عنوان

تازه فهمیدم دوستای شوهرم اومدن خونمون الکل خوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 35 پست
ارع شوهرم قبل ازدواج و اشنایی گل مصرف میکرد و الان چهار سال پاکه جز قلیون 

تورو خدا یکاری کن دور رفیق هاشو خط بکشه 

منم ب زور جدا کردم از رفیقاش الان دیگه هیجا نمیره فکرش

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارع شوهرم قبل ازدواج و اشنایی گل مصرف میکرد و الان چهار سال پاکه جز قلیون 

خب پس چرا دوستاشو دعوت میکند نباید اجازه بدی الان دیگه متاهله ممکنه وسوسه بشه

ای پناه بی کسان مرا دریاب🖤
2731
2738
خیلی سخته از پسش برنمیام

ازش بخواه با دوستاش قطع رابطه کنه بخدا جدی میگم شیطان حتی حضرت آدم رو هم فریب داد ما که انسان معمولی هستیم در کل رفیق باز میشه یه وقت خونه میشه پاتوق رفیق‌اش خدای نکرده یه وقت رفیق‌اش کسی رو میارن اونجا

ای پناه بی کسان مرا دریاب🖤
عزیزم شوهرم چهارسال پاکه میدونم نخورده فقط میترسم بازم بیان خونمون و وسوسه بشع 

گلم ب همسرت بگو آدمای سمی دورشو پراکنده کنه،با سیاست و ترفندای زنونه...خدایی نکرده تو رودروایسی میمونه ی وقت..ی دود ی دود نشه دودوری دودود

خوشا آنکس که در دنیا دوقُل دارد💖💖روز زایمانم همسری این متن استوری کرد واسم:بهشت زیر پای مادران است ولی تو ای بانو با این دو دلبندت فردوس را برای خود خریده ای♥️♥️لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم
واقعا فک کردی شوهرت میشینه عرق خوردن دوستاشو تماشا میکنه؟؟؟  خونه رو ترک نکن هرجا میخای بری با ...

فقط موقع استراحت خونمون هستم خوردوخوراکمون و کل روز خونه مادرشوهرمم فقط امشب اومدم یکم خونه مرتب کنم و اومد فکر میکرد کسی خونه نیست

اخی شوهرت نشسته نگادهن دوستاش کرده آب دهنمو قورت داده گفته نوش جان بخوری من فقط نگامیکنم😟😑

هروقت دلت گرفت بشین باآب حرف بزن باسنگ حرف بزن روکاغذبنویس بسوزون ولی به کسی اعتمادنکن زخم هاتونوبه کسی نشون ندید این جماعت نمکدان به دست منتظرن،،،،،مرهم‌شدن پیشکش،،،منتظرن هیزم درونت شن😔اینجادنیای پلیدی هاست.جای که درد دلت را علیه ت استفاده میکنن.رفیقم گفتن حرف دلت خیانت به خودته این امضابمونه به یادگار.راز دلتوبه کسی نگوبزار🫀بمونه
2706