2737
2739
عنوان

شب میلاد جوادالائمه هست

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 103 پست
من خیلی کم میام سایت امشب اتفاقی اومدم  چشمم خورد به تاپیکت  دلم یه حالی شد خیلی مستاص ...

الهی آمین...وای ۲۱ ساله مستاجرم،درکت میکنم،،منم یکماه و نیم دیگه باید جابجا بشم...

✨️" خدا را شکر که مولایم علی(ع) شد..."✨️
عزیزدلم من ندیدم تاپیکتو، همین الان برات میخونم. حرم هم رفتم حتما نایب الزیارت میشم.

حرم رفتی لطفابرا سلامتی مامانم و خودم دعا کن.حرم امام رضا؟

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزدلم،من مشرف بشم برات میخونم.غصه نداره که🤲🤲🤲✨️💚💚💚❤️❤️🫂🫂🫂🫂

خیلی خیلی معذرت میخوام میدونم زیاده خواهیه اما اگه امکانش هست یدونه هم به نیت مادر من (تو امضام هست)میخونید بخدا خیلی شرایط سختی روزبه روزهم داره بدتر میشه،خدا صدای منو نمیشنوه میشه شما برام بخونید 

لطفا برای سلامتی خانوادم،و خونه دارشدن پدر و مادرم بعداز یه عمر مستاجری،یه صلوات میفرستی.ممنونم.
2731
عزیزدلم،من مشرف بشم برات میخونم.غصه نداره که🤲🤲🤲✨️💚💚💚❤️❤️🫂🫂🫂🫂

قربونت برم زحمتت میشه اخه..خدا خیرت بده الهی همیشه شاد و سلامت باشی و هرحاجتی داری به حق همین شب عزیز از صاحب این شب بگیری😍😘خوش قلب جان😘

2738
بله حرم امام رضا ع. چشم حتما نایب الزیاره شما و مادرعزیزت هستم.💚💚💚🫂🫂🫂

عزیزم میشه خواهشا رفتی حرم منم دعا کنی سلام برسون به آقا بگو این ماه ،ماه اخر انتظارم باشه ارزومه عید سر سفره باردار باشم .....

خدایا تو رو خدا ....گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی ..
2706