2733
2734
عنوان

شب میلاد جوادالائمه هست

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 103 پست
چشم عزیزدلم. نماز یاسین الرحمان میخونم برات.💚💚💚🤲🤲🤲✨️✨️✨️ ان شاءالله به حق دردانه اش،همین امش ...

انشاءالله عزیزم.مرسی فدات شم.هفته بعد تولدمه انشاءالله بهترین هدیه زندگیم‌سرطان نداشتن داداشم‌باشه و سلامتیش که بگن سرطان نیس حالش خوبه مرخص کنید

خدایااااا شکرت...

من خیلی کم میام سایت

امشب اتفاقی اومدم 

چشمم خورد به تاپیکت 

دلم یه حالی شد

خیلی مستاصل هستم 

صاحبخونه ی بی انصافمون مبلغ بالا گفته که در توانمون نیست

با بچه کوچیکم نمیتونم جابجا بشم

😔😔

داشتم دعا میکردم خدا کمکمون کنه معجزه بشه خودمون خونه بخریم

شنیدم سوره یاسین نذر امام جواد کنی جوابتو میده 

من حتما برات یاسین رو میخونم‌

به حق امام رضا به حق امام جواد 

به حق اولاد زهرا هرچی خواسته ی خیر داری بهش برسی و مشکلت حل بشه

تو ام‌برای من دعا کن 

خیلی بی خونه و دربدری داغونم کرده

دعا کن برام 😔😔😔

هر کی اینو خوند  فقط از ته دلش بگه ان شاالله بگه آمین 

یه معجزه بشه ما خونه بخرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم‌حرم امام‌رضا رفتی برای داداش منم دعاکن تشخیص احتمالی دکترا غلط باشه و سرطان نداشته باشه.از اما ...

منم برای برادرتون دعا میکنم انشالله بحق همین شب عزیز تشخیص دکترا اشتباه باشه.اللهم صلی علی محمدوال محمد وعجل فرجهم

لطفا برای سلامتی خانوادم،و خونه دارشدن پدر و مادرم بعداز یه عمر مستاجری،یه صلوات میفرستی.ممنونم.
ببخشید میشه در مورد این نماز،یکم توضیح بدین

یه نمازیه که مخصوص مولام امام رضا ع هست و باید توی حرم ایشون خونده بشه و من معجزه ها ازش دیدم.

به این صورته که اول نیت میکنی: دو رکعت نماز یاسین الرحمان برای...(نیتت رو میگی)،میخوام هدیه به آقا امام رضا ع ،قربة الی الله

بعد رکعت اول بعد از حمد سوره یاسین

رکعت دوم بعد از حمد سوره ی الرحمان میخونی.

معجزه داره،خیییلییییی

✨️" خدا را شکر که مولایم علی(ع) شد..."✨️
انشاءالله عزیزم‌به حرمت دعا شما عزیزان

انشالا دلکم

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
انشاءالله عزیزم‌به حرمت دعا شما عزیزان

ذکر یاجوادالائمه ادرکنی زیادبگید ونگران نباش

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2738
یه نمازیه که مخصوص مولام امام رضا ع هست و باید توی حرم ایشون خونده بشه و من معجزه ها ازش دیدم. به ا ...

اهان ممنون که جواب دادین..پس مخصوص خوندن تو حرمه...حیف شد... التماس دعا  

من خیلی کم میام سایت امشب اتفاقی اومدم  چشمم خورد به تاپیکت  دلم یه حالی شد خیلی مستاص ...

انشاالله که صاحبخونه میشین،دعا میکنم براتون❤❤

لطفا برای سلامتی خانوادم،و خونه دارشدن پدر و مادرم بعداز یه عمر مستاجری،یه صلوات میفرستی.ممنونم.
اهان ممنون که جواب دادین..پس مخصوص خوندن تو حرمه...حیف شد... التماس دعا  

عزیزدلم،من مشرف بشم برات میخونم.غصه نداره که🤲🤲🤲✨️💚💚💚❤️❤️🫂🫂🫂🫂

✨️" خدا را شکر که مولایم علی(ع) شد..."✨️
حالا نه فقط من درکل تو این سایت یا بیرون از اینجا وقتی یکی میاد خواهش میکنه برام دعا کنید حتما یه گر ...

منم یدونه یاسین میخونم براتون انشالله مشکلتون حل میشه

2706