2737
2739
عنوان

چقد تاپیک های حس ششم مسخره اس😐😐

212 بازدید | 41 پست

واقعا به چه علت پربازدید میشه؟

ینی باور دارین حس طرفو همش سوال میپرسین؟

اخه برا سرگرمی هم باشه اندازه داره 

روزی چندتا تاپیک حس ششم هس😐

ینی قشنگ فک میکنین طرف پیش گوعه 😐😐😐😐

حق الناس کل زندگی رو میریزه بهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی وقته این مدل تاپیکا رو باز نمیکنم چه برسه سوال بپرسم

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
2731

دقیقا

نه اینکه به حس شیشم اعتقاد نداشته باشم ولی میدونم خیلی یهویی بهت منتقل میشه و متوجه یچیزی میشی اینجوری نیست ک مثل پیشگو هرسوالی ازت بپرسن بتونی جوابش بدی

عجب...

دقیقا متنفرم ازشون

لطفا قبل از اینکه درخواست دوستی بدید اول اون کامنتی که دیدید و بخاطرش درخواست دادید رو لایک کنید بعد درخواست دوستی بدید در غیر اینصورت درخواست دوستی رو قبول نمیکنم پیشاپیش عذرخواهی میکنم❤
2738
دقیقا نه اینکه به حس شیشم اعتقاد نداشته باشم ولی میدونم خیلی یهویی بهت منتقل میشه و متوجه یچیزی میش ...

افرین 

هرکی میاد میگه حس ششم دارم بپرسین فقط 😂

ادم های سر در گم جای اینکه به خدا رو بیارن خودشونو بسپرن دستش رو ‌میارن به خاله خان باجی ها 

یه سری این حس ششمی ها خیلی دیگه خنده داره فاز خدایی برشون داشته !!

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
تو مخی تر اینایی هستن بیشتر که التماس قرآنو خدارو میکنن که من به فلانی میرسم یا نه 😐مثلا بگه اره تو ...

وای آره 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2706