2733
2734

هیچکدوم دوسشون ندارم هیچ بدمم میاد

فقط مامان بزرک پدری شو دوسدارم. و یدونه خالش 

جاری ها و مادر شوهر مغرور خسیسسس افاده ای 

خود برتر بین😑

واسه شفای مریض سرطانی ما حمد میخونی 💔😭؟ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ما همه را دوست میداریم جاری ما را دوست نمی دارد ندانیم چرا    

اون بی تربیتو ولش کن 

شاید متنبه شود

مولا جان                                                                   جان مان به لب رسید!از بی‌راهه رفتن‌هاو نرسیدن. پاهایمان تاول زده! خسته از این راه‌های مبهم! و دویدن‌های بی‌مقصد... به تو پناه آورده‌ایم،راهی مان کن به راهت،که بیراهه ست غیرمقصددوست                                            تا امام رضا(ع)8 وامام جواد(ع) 9 باشد * بگذارید که هشتم گرو نه باشد 
2740

دخترجاری ومادرشوهرمو دوس دارم

یکی از دخترای خاهرشوهرام رو ن

فتنه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

هیچ حسی بهشون ندارم عین یه غریبه باهاشون هم مثل غریبه یا مهمون دور رفتار میکنم و برخورد دارم

همراهت میایم تاخر راه و  هیچ نمی پرسم هرگز❤️با تو اول کجاس.... باتو آخر کجاست.... ❤️❤️👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨

مادرشوهرم فوت کرده ،خواهرشوهرامو دوس دارم به جاریمم دلم میسوزه اون هرچقد با من بد باشه من باز میدونم که حق داره و من خودم اگه جای اون بودم بدتر میشدم

پاسخگوی سوالات حقوقی شما هستم💚
2706