2737
2734
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 62885 بازدید | 121 پست

این سوالت از بیخ و بن اشتباه بود گلم چون همه شرایط بدنیشون مثل شما نیست. دکتر با توجه به تغذیه و شرایط فیزیکی قد وزن میزان چربی و شاخص بی ام آی و با توجه به اینکه آیا بیماری زمینه ای دارید یا نه قرص رو براتون تجویز می‌کنه پس تو این زمینه فقط با پزشک متخصص مشورت کنید نه اینکه هرکی هر قرصی مصرف کرد شما هم برید بخورید ممکنه قرصی که رو بدن یکی نتیجه مثبت داده رو بدن شما نتیجه عکس بده پس حواست حتما جمع باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آلفا عالی بود ولی  ببین اولا توصیه می کنم گلوریا اصلا نخر تپش قلب و بی خوابی شدیدددددددددد پرررررررر حرررررفی زیاد تحرررررررررررررک بااااااااااالا بازم بی خوابی شدیدددددددددد تپش قلب و دلهره میاره حتی ی قاشقم نمیتونی غذا بخوری خیلییییی وزن کم میکنیا اونم خیلی زود ولی دهن آدم سرویس میشه از بیخوابی و اینا ولی آلفا نه عالی بود اشتها داشتم ولی کم خیلی کم در حد 4.5قاشق بیشتر تشنه میشی بیخوابی هم داره ولی نه مثل گلوریا مثلا اگه منی ک شبا 10 میخوابم همیشه اونشب مثلا 2.3میخوابم واسه من خیلی خوب بود دیروز پیام دادم واسم بیارن ک متاسفانه فعلا گفت ندارم و کمه ازش حالا انشالله ک بیاره دوباره راستی اینم بگم کپسولش زرد و طوسیه روش مشی کوچیک نوشته آلفا من توی 10روز 5کیلو کم کردم 

2731
من خریدم ۶۰۰.۷۰۰ اصلش البته.فک کنم ۲۰۰ ۳۰۰یشهم هست بگرد ازجای معتبر پیدا کن

میشه یه توضیح کامل بدی درموردش؟؟ عوارضش رو بدن شما چی بود؟؟ چن کیلو کم کردی؟؟ چطوری بفهمم اصله یا نه؟

2738
آلفا عالی بود ولی  ببین اولا توصیه می کنم گلوریا اصلا نخر تپش قلب و بی خوابی شدیدددددددددد پررر ...

عزیزم اصلو فیکش چطور مشخصه؟ بارکد نداره؟عکس جعبشو‌داری بفرستی از همه طرفش

چراااااا

وای خیلی بدهههه خیلیییی ببین هرچی میگیری گلوریا نگیر داغونت می‌کنه خیلییییییی وزن کم میکنیا یعنی تو بروز 2کیلو ولی ولی ولی تپش قلب شدیدددددددددد بیخوابی شدیدددددددددد پرررررررر حرررررفی زیاد تحرررررررررررررک بااااااااااالا حتی نمیتونی ی شکلات بخوری انگار قفل زدن روی دهنت همش استرس دلهره تپش قلب