2733
2734

سلاااااااااام گلی خانوما

میدونم

میدونم

میدونم که فقط رژیم و ورزش... اما بخدا جواب نمیده که نمیده....قدم 5/165 هستش با وزن ۱۰۰کیلوووو

. شکم و پهلو دارم فراووووووووووون تا دلتون بخواد !!! رون های چااااااق بزور شلوار گیرم میاد 

خدایی اگه قرص خوبی از داروخانه تهیه کردین یا حداقل محصولی که تاییدیه وزارت بهداشت داره لطف کنین به من هم معرفی کنین،،،

خدایی چاقی و کلا اضافه وزن حتی 1 کیلو خیلی روحیه ی یه خانم رو خراب میکنه مخصوصا با وجود همسری حساس به این مسئله !!!همسرم خیلی هیکل براش مهمه اولا ب روم نمی‌آورد ولی الان .......

چه قرصی بگیرم عزیزای دلم ؟

نمیدونم من یه باارادم که بدون نیاز به قرص کم شده😁😎

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍

برو فقط یه بار ها این رژیم رو بگیر بیا زیر ۱۰۰بعد مراقب باش کم خوری کن دیگه بعد این رژیم شوک راحت کم میکنی

خدایا پناه برتو .....عاشقتم                             💙  وزن فعلی ۷۵.۵۰۰....هدف اول تا عید۷۲.....وزن هدف دوم  ۶۵💙توکل برخدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اول ب اخرین تاپیک من ی سر بزن اگ جواب نداد و لاغر نشدی برو قرص بگیر.

وزن اولیه:۷۰ وزن هدف:۶۰  وزن فعلی: ۶۴ ددلاین: عید ۱۴۰۲شروع رژیم:۲۳دی۱۴۰۱    توی کتاب پلنگ های کافکا نوشته بود: "از خودم شرمنده شدم وقتی فهمیدم زندگی یک جشن بالماسکه بود در حالی که من با چهره واقعی ام در آن حاضر بودم..."

خودم بدون قرص

ولی دوستم اسلیم مکس و زنوور میخورد وزن کم کرد ولی ولش کرد رژیمو دوباره برگشت من خودم از ترس عوارض نمیخورم قرص

یه روز خوب میاد...🕊️ 🧡تیکر کنکور🧡 وزن اول :۷۰/۴۰۰ ⬅️ ۶۷ ⬅️۶۵ ⬅️ ۶۰🔒⬅️۵۸🔒⬅️ وزن هدف😍: ۵۵ 🧡
2738
امتحان کردم کلا ۳ کیلو کم کردم با کلی عوارض بیخوابیو تپش قلب اینا راه حلی ندارم دیگه براش 😭😩 قطع ...

اگر بی ام ای بالا ۴۰ باشه بیمه بخش زیادی از عمل اسلیو رو پوشش میده 

2706