2733
2739
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 62875 بازدید | 121 پست
توروخدا خبرم کن حتما.. تا عمرم دارم دعات میکنم 

حتما چشم فردا پیگیر میشم واست ببین ب عطاری اعتماد دارم ولی عوارضش و پای خودتون چون امکان داره این چیزایی ک گفتم خیلی واست پیش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۱۲ روزه پاپایا میخورم عوارضی نداشته،خیلییی لاغر شدم البته من توهم چاقی دارم شوهرم میگه عجوزه شدی خخخخ بهت نمیاد ولی خودم عاشق لاغرییم....همیشه تو رژیمم این بار دیگ نتونستم بگیرم برا همین قرص گرفتم اشتهام کاملا کور شده فقط آجیل میخورم تا بدنم نابود نشه🤣

الا بذکر الله تطمئن القلوب❤
2731
آلفا عالی بود ولی  ببین اولا توصیه می کنم گلوریا اصلا نخر تپش قلب و بی خوابی شدیدددددددددد پررر ...

عزیزم اسمش آلفا زرد بود؟ قوطیش یا جعبه ش چه رنگیه؟

۲ نفر از این کاربری استفاده میکنن
من ۱۲ روزه پاپایا میخورم عوارضی نداشته،خیلییی لاغر شدم البته من توهم چاقی دارم شوهرم میگه عجوزه شدی ...

منم پاپایا مصرف کردم. شما مواد داخل کپسول چه رنگیه؟

منم پاپایا مصرف کردم. شما مواد داخل کپسول چه رنگیه؟

داخلش و باز نکردم ولی اونی ک ازش گرفتیم آشنا بود گفت اصله،کد ریجستری داشت روش رفتم سایتش کد و زدم اصل بود خود قرص سبزه،پر رنگ

2740
عزیزم اسمش آلفا زرد بود؟ قوطیش یا جعبه ش چه رنگیه؟

ببین قوطی نداشت چون از عطاری گرفتم کپسول بود زرد و طوسی بود روش با مشکی ریز نوشته بود آلفا بزارین این عطاریها اگه جواب داد بهتون میگم خواستین ازشون بگیرید چون چند روز پیش گفتن تمام شده و سخت پیدا میشه

نتیجه نگرفتی؟

چرا اتفاقا نتیجه داره ولی بعد ی مدت ک استفاده میکنی بدنت عادت میکنه دیگه کم نمیکنی و باید قرصو تغییر بدی. من فضولی کردم کپسولمو باز کردم😂😂 داخلش مواد نارنجی رنگ بود. شما از کی میگیری؟

چرا اتفاقا نتیجه داره ولی بعد ی مدت ک استفاده میکنی بدنت عادت میکنه دیگه کم نمیکنی و باید قرصو تغییر ...

من بار اولمه قرص میخورم فقط همین یه ماه و میخوام استفاده کنم دیگه نمیخرم چون میترسم عادت کنم یا عوارض داشته باشه بعده قرص رژیمم و نگه میدارم و اگ شد میرم باشگاه...چقد کم کردی و تو چه مدت؟من از عطاری گرفتم