2737
2734
عنوان

ترکیب های سم چی میزنین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4404 بازدید | 317 پست

بربری تازه با بستنی اوووووووووووف دلم خواست

پفک با بربری تازع

وای همراه غذا تابستونا هندونه میخورم اوووووف مخصوصا قرمه سبزی

یا همراه غذا انگور... این با همه ی غذاها میچسبه

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نون بربری با شیر شیرین تیلیت میکنم 😂 یه مزه نابی میده که نگو!

نیازی نیست با ریپلای های مکرر افکارت رو تو مغز دیگران بگنجونی(؛ افکار پوسیده زکات نداره که بخوای نشرش بدی! 😂🌹
2731
یه نوع شیرینی سنتی اصفهان مزش تقریبا شبیه زولبیا و بامیه هست ولی خوشمزه تره

اها چ جالب فک کردم گوشه فیل میخورن

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡

زرشک نمک جوهر لیمو🗿👌🏻

یهود ستیز، ضد کمونیست، ناسیونالیست. به اتهام نژاد پرستی افتخار کنید، وقتی برای آزادی‌ِ تان مبارزه می‌ کنید ، شما را بیگانه‌ ستیز می‌ نامند . وقتی برای کشورتان مبارزه می‌ کنید ، شما را نژاد پرست می‌ خوانند . عمر این کلمات منزجر کننده به پایان رسیده است.

اینایی که تو گفتی هیچکدوم سم نبود! شکلات صبحانه رو با نون میخورن! تخم مرغ رو علاوه بر برنج با خیلی چیزای دیگه هم میخورن! شوهر جونت هم خبر نداره که بهداشتی ترین وسیله برای غذا خوردن دسته،چون تنها چیزیه که بعد از شسته شدن تمام آثار آلودگی ازش پاک میشه! فلز یا چوب یا پلاستیک و هر چیز دیگه ای حتی بعد از شسته شدن، تمامه آلودگیِ خودشون رو از دست نمیدن

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم
2738

🐈منم تخم مرغ وبرنج رو باهم‌قاطی میکنم وتفت میدم

برگ سیرهم‌اضافه میکنم موقع تفت اضافه میکنم😐

خودم خیلی دوست دارم😐

به درجه‌ای از عرفان و معرفت رسیدم که…واسه خودم یه چیزی تعریف می‌کنم می‌خندم تازه آخرش هم از خودم میپرسم: جان من؟!
2706