2733
2734
عنوان

ترکیب های سم چی میزنین ؟

4404 بازدید | 317 پست

خودم تخم مرغ با برنج خیلی دوس دارم 

شکلات یا نون بربری 😶

یه بارم تهم مرغ با ماکارونی امتحان کردم خوشم نیومد 

بعد بعضی غذاها مث کباب رو با دست میخورم این در حالیه ک شوهرم بدون چنگال غذا نمیخوره 😶😒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چیتوز موتوری میزنم ب بستنی عروسکی میخورم 

آی حال میده

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

مربای هویج سرد و با شیر سرد اوووف مزه بهشت میده 😋😋

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

پشمک و دوغ:| پنیر و مربا، بستنی و چیپس

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
2738

تخم مرغ با برنج خوردم با ماست😂

قبلانا مثلا 16اینا بودم سالاد می‌ریختم رو ته دیگ نونی میخوردم😑😂😂😂😂خداروشکر این عادتمو گذاشتم کنار 🤦🏼‍♀️😂

خوب شد رفتی باعث شدی خودمو پیداکنم درسته سخت بود ولی تونستم دوباره از سرجام بلند شم این دفعه قوی تر..🤍💪🏻

متنفرم از این ترکیب ها کسی جلوم بخوره به هزار روش نامساوی تقسیمش میکنم😐🤣

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍

حالم ازین تخم مرغ با برنج بهم‌میخوره بابام دوس داره من میبینگ بشقابشو حالم بد میشه

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)

بلاگرا اینستا میگفتن کرانچی با اب خیارشور امتحان کنید 

من خوردم عاالییییی بودددددد ینی هرچی میخورم سیر نمیشم امتحان کنید حتمااا😍😍

یه روز خوب میاد...🕊️ 🧡تیکر کنکور🧡 وزن اول :۷۰/۴۰۰ ⬅️ ۶۷ ⬅️۶۵ ⬅️ ۶۰🔒⬅️۵۸🔒⬅️ وزن هدف😍: ۵۵ 🧡
2706