2733
2739
 روزی نیم ساعت یکساعت ورزش کنید مثلا برقصید یا اپ home workouts بریزید سبک ورزش کنید بلافاصله ب ...

رقصو من خیلی قبول دارم یه مدت هرروز روزی ۲ساعت میرقصیدم خیلی فرم داده بود خیلی جواب بود...

غذاام من بیستو چهار ساعته درحال خوردنم  اونم برنج فقط با نون😂😂

ولی چاق نمیشم....ینی میشمااا فقط کمر به پایین من دوس دارم یکم بالا تنم پر بشه.. چ کنم؟؟

بچه ها من مربی باشگاه بودم و بخاطر آسیب به کمرم و کلی مشکل و فیزیوتراپی و کلی آمپول کورتون زدم وزن اضافه کردم 

و تازه دوباره دارم میرم سراغ ورزش 

اگه برنامه ای چیزی خواستید درخواست بدید بهتون میگم همینجا یا هرجا که بگید چون دلم نمیخواد بدنتونو خراب کنید🚶🏻‍♀️♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
رقصو من خیلی قبول دارم یه مدت هرروز روزی ۲ساعت میرقصیدم خیلی فرم داده بود خیلی جواب بود... غذاام من ...

خوش ب حالت باز یجات میره من هرچی میخورم همه غذاهارم با نون میخورم ولی نمیدونم کجام میره

یازان بلع یازدی چاره ندی...
من ۶۶ کیلوام میخوام لاغر شم حداقل برسم ۵۸  اما ارادم ضعیفه داعم ضعف دارم نمیدونم چیکار کنم اس ...

میتونی با روزی ۲۰ دقیقه یا ۳۰ مین تو خونه ورزش کردن وزنتو متعادل کنی تا سه چهار ماه 

2740
بچه ها من مربی باشگاه بودم و بخاطر آسیب به کمرم و کلی مشکل و فیزیوتراپی و کلی آمپول کورتون زدم وزن ا ...

من قدم ۱۶۵ هست و وزنم۵۴.اشتهامم خوبه ولی استپ وزنی دارم اصن وزنم زیاد نمیشه چیکارکنم؟میخام ۶۰،۶۵ بشم

یازان بلع یازدی چاره ندی...
من قدم ۱۶۵ هست و وزنم۵۴.اشتهامم خوبه ولی استپ وزنی دارم اصن وزنم زیاد نمیشه چیکارکنم؟میخام ۶۰،۶۵ بشم

ببین اگه شرایطش رو داری برو فیتنس ثبت نام کن و رژیم بگیر از مربی اگه نداری در خواست دوستی بهم بده بهت برنامه بدم انجامش بدی تو خونه 

میتونی با روزی ۲۰ دقیقه یا ۳۰ مین تو خونه ورزش کردن وزنتو متعادل کنی تا سه چهار ماه 

چه ورزشی مثلا خیلی خوش اشتهام غذا زیاد میخورم بعد که ظرفارو میشورم انگار هیچی نخوردم معدم خالیه قدم ۱۵۸ دوس دارم وزنم نرمال شه میترسم از این بیشتر بشم از فرم بیفتم😔

خوش ب حالت باز یجات میره من هرچی میخورم همه غذاهارم با نون میخورم ولی نمیدونم کجام میره

😂😂😂

نه این ک میگم می‌ره پایین واسه الان نیست از وقتی ازدواج کردم موندم رو ۴۶ ۴۷ خوراکمم خیلی زیاده ولی به قول شما معلوم نیست کجام می‌ره😂

شوهرم میگه معلوم نیست پشت معدت کویره خرابست چیه 😂😂

2706