2737
2739
اره خداروشکر ولی خسته شدم دیگه از مستاجری. میترسم بمیرم و رنگ اون خونه رو نبینم. الان یازده سال دارن ...

وللی انصافا انقدر زیاده دیگه

حالا من میگم ادم یذره جون بکنه شده سه شیفت کار کنه ، هی پول پیش رو ببره بالا جایی ک رهن  کنهه و اجاره نده

شاید ب مرور بشه کاری کرد ولی همینجوری بخوای اجاره بدی انگار پولتو ریختی دور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وام مسکن ربطی ندارند که شما چیزی به نام اون باشه یا نباشه فقط ضامن میخواد همون خونه رو 200 رهن بدی 4 ...

اخه به ابن ساختمون وام مسکن برداشتن، یعنی باز هم میتونیم برداریم؟

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
کددوم شهرین

استان گلستان 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄
توی شهر ما مسکن مهر رو بالای یک دویست و سیصد میدن

علی برکت الله👍🏻

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄
2738
شوهرش فکر کنم یازده میگیره 4 تومن میمونه براشون تو سختی هستن ولی میگه چاره ای نیست

نهایت دو سال براشون سخت میگذره ولی درکل بعدش آسایش دارن

وللی انصافا انقدر زیاده دیگه حالا من میگم ادم یذره جون بکنه شده سه شیفت کار کنه ، هی پول پیش ...

بخدا چند سال دیگه بافت فرسوده میشه اونجا 😐 اصلا عین خیالشون نیست اینقدر حروم لقمه ان  امسال دوباره افزایش قیمت خوردیم شصت تومن ازمون گرفتن. هر چی میگیم مقصر شمایین که تحویل نمیدین نه ما  هزار تا بهونه میارن. بخدا اون هفته رفتم یک نفر داشت برق کاری میکرد 😐😐😐 خدا لعنتشون کنه از قیافه هاشون حروم خوری میبارید. یه ده تا واحدم ورداشته بودن برا خودشون . با پول من برا خودشون واحد میسازن  حقوقم میگیرن 

اگه وام به نام همسرت نباشه آره میتونی 

فکر کنم همسرم برای واحد خودمون برداشته بود ولی بازم میپرسن

یه زمین داریم دعا کنید فروش بره، انشالله بعد از عید میذاریم برا فروش، اگه خدا خودش کمکمون کنه میتونیم صاحب خونه بشیم

میدونین چند ساله در آرزوی خونه ام؟ ولی نمیدونم چرا نمیشه

گاها فکر میکنم طلسمی دعایی خوندن که کارامون در این مورد اصلا درست پیش نمیره

کجای تهران اجاره کردید؟ پول برای رهن چقدر دادید؟

پایین تر الهیه

350

البته برای دوستش هست که نیاز چندانی به پولش نداره

واِلا خیلی بیشتر بود

زندگی زیباست، اگر زیبا زندگی کنیم.💖
2706