2752
2734

خیلی شیک و مجلسی ازت رابطه خواست 

گولت نزنه حالا توهر شرایطی هستی قبول نکن هر وقت اومد خواستگاری عقد کردین

بعد

پیشنهاد کافور رو بهش بده فعلا

یه شیشه وقتی میشکنه .... لبه اش تیز میشه ، اونوقت میخوای آدمی که دلش شکسته ، همون آدمِ سابق باشه؟!      هیچ وقت دل نشکن
درست ردمیکنن اما کم نبوده تواطرافیان بعضیاداشتن و نداشتن من خودمم خدایی دوس ندارم حس میکنم سو استفاد ...

اشتباه اشتباهه حالا اینکه بعضیا انجام میدن باعث نمیشه درست باشه .. دوران دوستی و نامزدی دوران شناخته رابطه برای بعد ازدواجه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمردیم و معنی پاکی هم فهمیدیم رابطه جنسی نیازه مثل رابطه عاطفی یکب دوست داره رفع میکنه یکی نه حالا ...

اره همینطوره دقیقا 

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
اشتباه اشتباهه حالا اینکه بعضیا انجام میدن باعث نمیشه درست باشه .. دوران دوستی و نامزدی دوران شناخته ...

اوهوم

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
بابا سخت نگیرید یه جشن مختصر و محضر بگیرید و تمام ..هر وقت پول دستتون اومد جشن بهتر بگیرید ..این فاص ...

خواهر بزرگم تازه عقدکرده بابام ی ادم باز نشسته ست با مخارج بالا وخانواده پرجمعیت میدونی

بنظر من رابطه داشتن زمان دوستی ب حس دختر بستگی داره

دختری که میدونه طرف واقعا میخوادش درنهایت شل میکنه و رابطه میگیره اونی هم ک خودش متوجه ابدوغ خیاری رابطش هست پا پس میکشه البته اینو برا دخترای سالم گفتم نه اینایی که ساعتی با یکی هستن

مدت زمان زیادی باهاشی دیگه باید بدونی قصدش چیه

همه اونایی که رابطه داشتن وعاشق هم بودن جداازاعتقادات که به خودشون مربوطه معذرت میخوام یهوونرفتن سراصل مطلب که البته به طرفت هم بستگی داره که بهش ازته دلت مطمن باشی...ولی من ازپیام این اقاحس خوبی نگرفتم قبول نکن به نظرم خطریه

خدایابرای داده ونداده ات شکر🥰💛🧡💚💜🤎🤍
خواهر بزرگم تازه عقدکرده بابام ی ادم باز نشسته ست با مخارج بالا وخانواده پرجمعیت میدونی

درسته.. بنظرم منطقی باهاش صحبت کن بگو تو ک این همه مدت صبر کردی این چند ماه هم روش،، بزار این حس خوب رو وقتی رسما برای هم دیگه شدیم بدون استرس تجربه کنیم ..من درکت میکنم مطمئنم توام  شرایط منو درک میکنی و ازت ممنونم بابت درک بالات .. 

همه اونایی که رابطه داشتن وعاشق هم بودن جداازاعتقادات که به خودشون مربوطه معذرت میخوام یهوونرفتن سرا ...

اخه داره ارم گلایه میکنه برا ب تعویق انداختن خاسگاری وعقد

2706