2737
2739
چی بگم 

خب ببین اگه رابطه اونطوری داشتی که نبایدالان بهونه بیاره اینومیگن بهوه اوردن الکی ماهم چندسال منتظرموندیم تازه بعدعقدم منتظرموندیم

خدایابرای داده ونداده ات شکر🥰💛🧡💚💜🤎🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نه ارزش خودتو نیار پایین هرچقدرهم خوب باشه دلیلی نمیبینم برا رابطع هنوز ک هیچی بینتون معلوم نیست بگو گرمی قرار نیست بیای منو بدبحت کنی هرچیزی وقت خودشو داره عزیزم نکن انقد راحت ارزش خودتو نیار پایین 

2731

مثلا دو نفر عاشق هم باشن فقط زیر یه سقف تو چشای هم زل میزنن تا اخر عمر اگه قصد ازدواج هستش عقد کنید،، نباید اینو بگم شمام مثل خواهر من،،ولی ولله اگه مردی هم به زبون نیاره و کسیو واقعا دوست داشته باشه ولی حتی مثلا چن سالی هم طول بکشه میترکه از بس خودشو نگه میداره خودم یبار یکیو دوست داشتم اینجوری شدم البته بجایی هم نرسید بهم خورد چون ادم وِلی بود من نمیدونستم شب خوش🙏

بدم بره پس😑🤣

نههه خواهش میکنم نکن بعدا پشیمون میشی اگ آدم شکاکی باشه تا آخر زندگی به روت میاره، اگه به هر علتی نتونید ازدواج کنید خیلی تو روحیه ت تاثیر منفی میزاره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
ببخش ولی باهاش پایه بودی بغیراز رابطه کامل تا به ارضا برسه این مدت و باز الان فقط دنبال رابطه کامله؟ ...

الان داره گلایه میکنه از ب تعویق انداختن خاسگاری وعقد ،،من ی قسمت گذاشم ازچتاشو ،،،،

عزیزم تو تاپیک های قبلت و توی یه تاپیک دیگه پست گذاشتی که هنوز جدا نشدی در مرحله فرجام خواهی هستی 

پس چطور سه ساله با این آقا هستی و می گی بابام نمی تونه الان هزینه کنه که بیاد خواستگاری و عقد کنیم 

البته قصد فضولی ندارم که دوس داشتی جواب بده

یا امام رضا
2706