2733
2734
عنوان

زن داداشم گل کهنه آورده برای مامانم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 51306 بازدید | 196 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا از پسرش ناراحت نشده ک مثل ماست نگاه کرده اگه براش اهمیت داشت می‌رفت یه چیز دگ میخرید 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

احتمالا داداشت روز زن اونو داده ب زنش🤷🏻‍♀️زنشم از حرص اونو داده ب مامانت زیاد ناراحت نباش قطعا ی مشکلی با داداشت داره ک تو روش گفته ببین چ کادوی خوشگلی برا‌مامانت گرفتم🤦🏻‍♀️قطعا مشکلش با داداشته ن با مامانت 

چشم از پنجره بردار ….منجی در آینه است 🥀
2738

بابا ناراحت هم بوده نباید اصلا کادو میداده روز مادر که گذشته دیگه لازم نبوده کادو بده

اسی تو نباید از زنداداشت ناراحت بشی مشکل از برادرته حالا که راهش دوره من بودم به جاش برای مادرت پول میفرستادم واقعا مشکل از خودمونی هاست

شهر از دور قشنگه......آدماش از دورتر.......
شاید از چیزی ناراحت بوده 😑😐

از چییی؟ 

ما سالی یه بار خونشون نمیریم دیگه چی میخواد از جونمون 

وقتی میاد مامانم بهترین غذا میزاره جلوش نمیزاره دست یه سیاه سفید بزنه 

مامان من خیلی کم روعه بعد انقد احترام همین عروسمون داشت  ینی احترام همشون  ولی دارم دق م ...

گل و بذار سایت دیوار..بنویس رایگان

مناسب برای مزارِ عزیزانتون

اسکرین شاتشو بفرست واسه عروستون🤣🤣

شوخی میکنم البته😹😹😹😹

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”