2737
2739

سلام بچها 

روز مادر داداشم و خانمش نیومدن پیش مادرم چون راهشون دور بود و شیفت بودن. هر دو پزشک متخصص هستن 

بعد چند روز پیش که برادرم اومد شهرمون  عمل داشت، تنها بود اومد خونه و نشسته بودیم به مامانم گفت مامان یه هدیه خوشگل گرون برات خریدیم میخاستم بیارم خانومم گفت نه بزار هر وقت با هم رفتیم ببریم

بعد به من گفت کادو های شما در مقابل کادو من چیزی نیست 

همیشه کادو های خوبی میخره 

بعد امروز مامانم نوبت دکتر داشته اون شهر رفت و الان برگشته خونه دیدم یه گلدون کهنه با چند تا شاخه گل مصنوعی کهنه که کلی خاک روشه دستشه میگم این چیه میگه کادو روز مادر 

گفتم کی داده گفت فلانی ( اسم عروسمون) 😐

ینیی حالم خیلییی گرفته شد 

میگه وقتی گل رو بهش داده داداشم مطب بوده و وقتی اومده عروسمون گفته عزیزم ببین کادو روز مامانت چقدر خوشگله 

بعد داداشم جا خورده و هیچی نگفته 

حالمممممم از عروسمون بهم میخوره مرده شور خودشو ببرن با گلش

چرا مامان منو تحقیر کرده با این کارش 

حیف این همه زحمت که برای بچه بکشی دکترش کنی بعد یکی بیاد اینجوری باهات رفتار کنه 

به مامانم میگم به بقیه داداشا نگی عروسمون اینکارو کرده فورا بقیه عروسامون می‌خندن بهمون😭😭😭

مامانم اونقدر بهش فشار اومده داره دق میکنه 

تازه میخواست بره براشون دو تا مرغ گرفت شد 350 تومن و برد براشون 

دلم برای مامانم میسوزه با این بچه هاش 😭😭

الان از درد پا درد هم خوابش نمی بره هی نگاه گله میکنه میگه چرا این گل کهنه رو داده به من، مگه من براش بد بودم 

الان عکس گل رو میزارم 

باید همون جا پس میداد چرا آورد .دکتر هست مادرت مرغ میخره ای وای گلاش وا رفته 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
بخدا از نزدیک گله پر از خاکه و معلومه که کهنه اس بخدا میگم 

بعد بگین تحصیلات شعور میاره

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای عاقبت بخیری برادرم یه صلوات بفرستین🌱خدایا مراقب عزیزام باش🌱
بخدا از نزدیک گله پر از خاکه و معلومه که کهنه اس بخدا میگم 

کم کم مال ۱۲ سال پیشه این گله😕😉

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

دمش گرم بنازم این عروسا رو

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون 

فقط میگم حیف 

حیف مادرم که انقدر زحمت کشید بچه بزرگ کرد افتخار کرد که دکتر شدن 

دلم داره میترکه دوس دارم بزنم بکشمش😭

مامانم هدیه نخواست و دست زوری نداده به کسی 

بخدا انقد برای عروساش خوبی کرده که نگو 

پسته از دهن خودش می‌گرفت میداد عروسش

مثلا دکتره این چیه گرفته خواسته دستتون بندازه

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...