2733
2739
عنوان

زن داداشم گل کهنه آورده برای مامانم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 51306 بازدید | 196 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داداشه گاو من که به روی خودش نیورد کادو بخره روز مادر اومد شام خورد بازنه 💩

کادو رو دادن به مادر زن جان گلم

تقصیر برادرته عروس دلش خنک میشه بد‌ون کادو مگه مادر خودشه که دلش بسوزه

غریبه ها در شب🌹
این خانم دکتر این گل و از کجا آورده؟ مگه هست از اینا باز؟؟

احتمالا گوشه بیمارستان بوده خواستن بندازن دور این اورده 

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728
بخدا از نزدیک گله پر از خاکه و معلومه که کهنه اس بخدا میگم 

شاید رفته کوه کنده  گنج پیدا کرده داده ب شما 

زودقضاوت کردی😂

کانالم در تلگرام: konkuri_barname💚� گروه رقابتی تلگرام دارم که ۱۵ روز امتحانش رایگانه❤من پزشکی نمیخونم دوست عزیز؛ اگه میای اینو بپرسی نپرس🙂دانشجوی علوم پزشکی ام و پس از دانشجو شدن برای مشاوره و برنامه ریزی آموزش دیدم . الانم دو ساله که دارم برنامه مینویسم تقریبا ♥️😍

شاید گلدونش از جنس برنزه 🤣🤣🤣

ولی جدا من از داداشت بیشتر دلگیر شدم 

همونجا باید می‌گفت عزیزم این چیه 

برو کادو اصلی رو بیار 

نه که فقط نگاه کنه

مامانتم باید می‌گفت این گل به دکوراسیون خونم نمیاد .ببرش خونه مادرزنت به دکوراسیون اونجا بیشتر میاد🤣🤣🤣🤣

💗کاربری دست چندنفره 💗دنبال مچ گیری نباشید 💗
2738
مامانم مگه میزاره  تو نمیشناسیش حتی الان هم تو بهش نمیگه انقدر که عروساش رو میخواد  فقط ...

به مادرت بگو مامان نمیخوای آبروریزی و دعوا بشه بزار کادوش کنیم تو یه مناسبت برگردونیم هم بدون ذرگیری جوابشو دادبم هم اطرافیان نمیفهمن چی شده. ولی اگه بمونه و کسی بیاد ببینه اونی میشع که نمیخوای. به عروس نازنینت توهین میشه. بگو دلیل دارم میگم جواب بدیم. بگو این رسما سوار برادرمون شده. کرده نوکر پدر و مادرش و به مادر خودش هم توهین میکنه و پسرت حق نداره چیزی بگه. تو اینطور رفتار کنی میگه اینا که نمیفهمن بدتر اذیتش میکنه

به قیافش میخوره زیرخاکی باشه!بهمین خاطرگرونه!

اینوواقعامیگی؟🤣🤣

امضامزیرسرت ی کم ذغال ونمک ونون خشک بزارتومشمای فریزر بزارتابالشت بخاب.دیگ کابوس نمیبینی.کابوسای وحشتناک جن وچیزای ترسناک منظورمه،این تجربه ی منه،شباساعت۳شب ازخواب میپریدم،چون توخواب میدیدم یکی باصورت وحشتناک دنبالمه یا یکی بااره برقی میبُرّه بدنمو،یاتوتاریکی جن دنبالم بود،ایناروگذاشتم زیرسرم و دیگ ندیدم.خانومایی ک زیر۲۰سالید ومجرد،براتون میخام نصیحت کنم.نزارید حسرت چیزای کوچیک ب دلتون بمونه.من مجرد ک بودم نمیزاشتن آرایش کنم.الان همسرم کاری نداره بهم ولی هرچه قدر هم آرایش میکنم بازم حسرت هست برام.انگار ک هیچ لذتی نداره،همه چی ب وقتش قشنگه.کافی شاپ برید بادوستاتون.بازار برید بادوستاتون.برید کتابخونه باهمدیگ خوب باشید.تنهایی برید گردش.عصری دلت گرفت برو پارک منتظرنمون ک یکی بیاد ببرت.برادل خودت،بروکاشت ناخن،مثلا وقتی پریودی.اگ غسل باکاشت روقبول نداری.برو دوتا موی مدل شاخ سوسکیتو رنگ کن.میبینی؟اینابرای من حسرته.خییییلی چیزای کوچیک هست.شاید براهمتون بی ارزش باشه اما برامن باارزشه.چون منع شدم.مادربزرگم منعم میکرد.نزارید حسرت چیزای کوچیک تودلتون بمونه.
داشت احتمالا برا مادرت طلا خریده  و این زورش اومده  برا اینکه آبروی زنش حفظ بشه، جلوی ما ...

همبن کارو خراب میکنه دیگه 

دختره فکر می‌کنه هر کار کنه این از ترس ابروش ریکشنی نداره 

💗کاربری دست چندنفره 💗دنبال مچ گیری نباشید 💗