2726
عنوان

زن داداشم گل کهنه آورده برای مامانم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 51302 بازدید | 196 پست
عزیزم نگه دارید حتما حتما حتما تو یه مناسبتی همینو به خودش پس بدید. بگید انقدر خاص و قشنگ بود دیدیم ...

مامانم مگه میزاره 

تو نمیشناسیش حتی الان هم تو بهش نمیگه انقدر که عروساش رو میخواد 

فقط منتظرم خاهرم بیاد و اینو ببینه تا غوغا به پا کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از چییی؟  ما سالی یه بار خونشون نمیریم دیگه چی میخواد از جونمون  وقتی میاد مامانم بهترین ...

دیگه به مادرت بگو محلش نذاری

میخوام کارد دو دم بخوره

چه نکو طریق باشد/که خدا رفیق باشد♥
2728
ب داداشت بگو کادوتونو بردم عتیفه فروشی گفت همچین قیمتی هم نیس با اینکه مال صد سال پیشه

این تیکه خوبیه اتقاقا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
🙄🙄🙄🙄🙄

نگاه نداره،یکی همچین رفتاری میکرد با مامانم جرش می دادم

صادق هدایتمن هیچ وقت در کِیف های دیگران شریک نبوده‌ام، همیشه یک احساس سخت جلوی مرا گرفته. درد زندگی، اِشکال زندگی است. اما از همه این اشکالات مهم تر جُوال رفتن با آدم هاست. یک وقت بود داخل آنها شدم، خواستم تقلید سایرین را در بیاورم، دیدم خودم را مسخره کرده‌ام. هر چیز را که لذت تصور می‌کنند همه را امتحان کردم، دیدم کیف های دیگران به درد من نمیخورد. حس می‌کردم همیشه و در هر جا خارجی هستم. هیچ رابطه‌ای با سایر مردم نداشتم. من نمی‌توانستم خودم را به فراخور زندگی سایرین در بیاورم. همیشه با خودم می‌گفتم: روزی از جامعه فرار خواهم کرد و در یک دهکده یا جای دور منزوی خواهم شد. من نمی‌خواستم خودم را محکوم افکار کسی بکنم یا مقلد کسی بشوم‌.
مامان من خیلی کم روعه بعد انقد احترام همین عروسمون داشت  ینی احترام همشون  ولی دارم دق م ...

چقدر شما خوبین که نگه داشتین من زنداداشم این بلا سرم آورد در خونه بودن با دستکش برداشتم کادوشو با پاکت وهمه چی تو سطل آشغال انداختم حالم داشت بهم میخورد 

پسر قشنگم میلان جون  همه زندگیمه❤️

من فقط اومدم بگم این عروسا چه دل و جراتی دارن ....من فکرشو. کنم که همچین کاری بکنم پشتم میلرزه ازترسشون ......یعنی اکر خواعرشوهر من بود اونو میکرد تو چشم من ....یبار قرار کذاشتن همه برای مادرشون 200بزارن فک کنم دوسال پیش بود خلاصه من ناخواسته اشتباهی 10تومن کم‌کذاشتم یعنی 190شمردم داخل پاکت کذاشتم .....جلو همه داد زد فلانی اشتباه پول شمردی 10تومن برای مامان کم گذاشتی ...چند بارم پشت هم گفت 

شاید روز زن داداشت واسش هیچی نخریده 

ولی من جا داداشت بودم اون هدیه اصلی رو میاوردم میگفتم عروست داره باهات شوخی میکنه 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
حق داری بخدا این چیه چقدم قدیمیه مامان بزرگ من آزیتا داشت

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

میشه برای حاجتم صلوات بفرستی منم برات میفرستم لایک کنی تا بفهمم فرستادی :)                                    من افتادم؛ خیلی محکم و از ارتفاع بلند.اما بلند شدم حالا خیلی قوی‌تر از روزی‌ام که نیفتاده بودم!(💍)                           خدایاااااااااااااااااا شکررررررررررررت
2706