2733
2734

سلام خانم گلا

من یه مدتیه رانندگی رو شروع کردم چون تازه کارم نمیخوام از اتوبان ها برم و مسیر خیابون رو انتخاب میکنم.ولی بلد یهو از وسطش به دلخواه خودش مسیر جدید رو میگیره و میره که میبینم میرسونتم به اتوبان.راهی تو تنظیماتش نداره که همون مسیر اولیه رو بگیره ببره و هی مسیر وسط راه عوض نکنه؟؟

هرکس به اندازه فرهنگ و ادب خانوادگیش نظر میده.پس درست صحبت کنیم😊

مسیرو که عوض نمیکنه اگه درست بری و کوچهارو اشتباه نپیچی دقیقه

بیایید دنیا را بسازیم/ نه با دنیا بسازیم🍂🎭                          من یه مادرم🤱یه مادر که گاهی خسته میشه، گاهی گریه میکنه، گاهی غم داره، گاهی دوستداره تنها باشه// اما میدونم هیچکدوم از اینا نشونه ی مادر بد بودن نیستن//من یه مادرم که با تمام عشقی که به بچهام دارم گاهی خسته میشم و نیاز به استراحت دارم😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
رانندگی تو اتوبان که راحتتره

والا خودم مشکلی ندارم اینقد که بقیه میترسوننم که باید سرعتت بالا باشه تو اتوبان و منم مسیر رو بلد نیستم یکم از تصادف میترسم

مسیرو که عوض نمیکنه اگه درست بری و کوچهارو اشتباه نپیچی دقیقه

از تو خونه یه راهی که میشناسمو انتخاب میکنم تا وسط میره یهو میندازه تو اتوبان.بعد میبینه بیخیال راه پیشنهادیش میشم بقیه مسیرو درست میگه😂

2740
وقتی مسیرو اشتباه میری عوض میکنه وگرنه همونو میگیره تا آخر مثلا اون مسیرو رد میکنی میره مسیر بعدی.بع ...

عزیزم شما راهایی که بلد نبودین هم از اول میرفتین یا فقط راهایی که بلدین رو.من واقعا میترسم از گم شدن😂

اتوبان خیلب راحت‌تره و سریعترم میرسی 

از لاین کم سرعت برو

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
عزیزم شما راهایی که بلد نبودین هم از اول میرفتین یا فقط راهایی که بلدین رو.من واقعا میترسم از گم شدن ...

من گاصلا آدرس خاطرم نمی‌مونه شاید باورت نشه هنوزم خونه بابام با نقشه میرم ولی اصلا ترس نداره هرچی اشتباه بری باز آپدیت میکنه راهنمایی میکنه میندازه مسیر درست

اتوبان خیلب راحت‌تره و سریعترم میرسی  از لاین کم سرعت برو

از ته دلم برای شادی روح مادرتون صلوات فرستادم.شما هم برای من دعا کنین یکم ترسم از گم شدن تو رانندگی کم شه💕

من گاصلا آدرس خاطرم نمی‌مونه شاید باورت نشه هنوزم خونه بابام با نقشه میرم ولی اصلا ترس نداره هرچی اش ...

باور میکنین منم همینطور.ببرنم کوچه بقلی نمیدونم چجوری باید بیام خونه با ماشین.واس همین همیشه ترس گم شدن دارم.بلد بهتره یا نشان؟به نظر خودم یلد بهتره

جوری شده الان خداروشکر راحت مسیرو پیدا میکنم میرم بار اول هرجا که باشه

کاششش منم همینطور شم ارزومه.الان فقط راهای نزدیک میرم.شش ماهه رانندگی میکنم

2706