2752
2734
از ته دلم برای شادی روح مادرتون صلوات فرستادم.شما هم برای من دعا کنین یکم ترسم از گم شدن تو رانندگی ...

عزیزدلم ممنونم ازت ❤️

انشالله عزیزم ، قبل از حرکت آیت الکرسی ‌و سوره والعصر بخون 🌟

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
2731

جاهای شلوغ که بهتر یاد میگیری بلاخره باید ترست بریزه و اینکه ما از نشان که استفاده می کنیم هر جا ترافیک نباشه یا کمتر باشه میگه 

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الحمد لله کما هو اهله
جاهای شلوغ که بهتر یاد میگیری بلاخره باید ترست بریزه و اینکه ما از نشان که استفاده می کنیم هر جا ترا ...

ممنونم🙏

هرکس به اندازه فرهنگ و ادب خانوادگیش نظر میده.پس درست صحبت کنیم😊
خوش بحالتون.من کلا از ماشین و رانندگی میترسم فوبیا دارم

عزبزم من به خداا مجبور شدم به رانندگی یکسال گریه کردم گفتم نمیخوام رانندگی کنم.شش ماهم خون به جیگر شدم تا کامل یاد بگیرم.به خدا اگه مجبور نبودم هیچ وقت رانندگی نمیکردم.خنگم نیستما رانندگیم خوبه اما خب نمیفهمم ترسم از چیه

عزبزم من به خداا مجبور شدم به رانندگی یکسال گریه کردم گفتم نمیخوام رانندگی کنم.شش ماهم خون به جیگر ش ...

مثل من ولی این ترسها آدمو نابود میکنه باهاش روبه رو شو مثل منکه رفتم ثبتنام کردم گواهینامه بگیرم همه بهم میخندن.ولی درک نمیکنن ترسم دست خودم نیست

عزیزم شما راهایی که بلد نبودین هم از اول میرفتین یا فقط راهایی که بلدین رو.من واقعا میترسم از گم شدن ...

نه جاهایی ک بلد یستو یرم گاهی میبرت یجاهایی یهو هوول میشی وی بعد برمیگرده سر جاش😁البته محصول ایرانیه دیگه برای مام گاهی هنگ میکنه و درست میشه

بیایید دنیا را بسازیم/ نه با دنیا بسازیم🍂🎭                          من یه مادرم🤱یه مادر که گاهی خسته میشه، گاهی گریه میکنه، گاهی غم داره، گاهی دوستداره تنها باشه// اما میدونم هیچکدوم از اینا نشونه ی مادر بد بودن نیستن//من یه مادرم که با تمام عشقی که به بچهام دارم گاهی خسته میشم و نیاز به استراحت دارم😊
مثل من ولی این ترسها آدمو نابود میکنه باهاش روبه رو شو مثل منکه رفتم ثبتنام کردم گواهینامه بگیرم همه ...

گواهی نامتو که بگیر بیخود میکنن مسخره کنن خودشون مگه از اول راننده بودن.وای این مرحلش که خوبه.روزای اول میشینی پشت ماشین تا دستت بیاد چکار باید کنی اینقد اقایون مسخره میکنن به خدا قسم من حتی پارک دوبلمم عالیه .یه بارم ماشین خاموش نکردم اما همین میفهمن یه خانم پشت ماشینه و یکم ترس داره هی مسخره بازی درمیازن.جیگرم خون می شد😂هم دلم میخواس جوابشونو بدم هم میتدسیدم تمرکزم بره

نه جاهایی ک بلد یستو یرم گاهی میبرت یجاهایی یهو هوول میشی وی بعد برمیگرده سر جاش😁البته محصول ایرانی ...

دقیقا من جوری هول میشم که مامانم میخنده میگه مگه بردتش مریخ که میترسی گم شی😂