2737
2739

زندگیم برام جهنم شده خوابم واسم مثل مرگ شده 

از دنیا بیزار شدم بخاطر اینکه بچه دوماهه ام مریض شده 

دو هفته از مریضیش گذشته خوب شده ولی خلطش برطرف نمیشه 

میترسم باعث بشه...خدا منو بکش ولی بچم چیزیش نشه😔😔😔توروخدا رک به سوالم جواب بدید ممکنه باعث شه که...؟

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قطره سدیم کلراید بریز دماغش و بعدش شیر بده میشوره میبره موقع خواب بالا سرش دستگاه بخور یزار 'موقع خ ...

صد بارواینکارو کردم

تموم نمیشه این خلط 

دوبار بردمودکتر خدا لعنتشون کنه داروی درست حسابی ندادن این خلط درمان بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2728

چرا جواب سوالمو ندادید ممکنه باعث خفگی بشه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم باید پیش دکتر برید بعدشم بزار سر بالا بشه 

دوباز بردم گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
[QUOTE=272060731]صد بارواینکارو کردم تموم نمیشه این خلط  دوبار بردمودکتر خدا لعنتشون کنه داروی ...

همین امروز دکتر بودم

دارو داد اثر نمیکنه😭😭😭😭😭😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا جواب سوالمو ندادید ممکنه باعث خفگی بشه؟

۱: خلط باعث خفگی نمیشه ۲: دوم با روغن کنجد سینه بچه رو ماساژ بده 

۳: سوم دستگاه خلط گیر از پیش داروخانه بگیر یا حباب گیر جواب میده حباب یا خلط رو از گلو می‌کشه بیرون

۴: وقتی بیداره روی سینه بزارش

عزیزم چیزایی که گفتم تجربه های مامانم بود الان ازش پرسیدم چون خودم یه برادر ۱سال خورده‌ای دارم اونم خلط داشت وبا این کارا جواب داد .امیدوارم هرچه سریعتر خوب باشه

خیلی از نوزاد ها توی این سن اینجور میشن مخصوصا الان که شدت مریضی ها بیشتر شده