2733
2734

منو شوهرم فعلا عقدیم نرفتیم زیر ی سقف

بعد خانوادش رفتن یه شهر دیگه منم اومدم خونه اینا که با این بخابم و شام بخوریم 

بعد من خیلی کم اشپزی کردم و خیلی کم بلدم 

ولی خب بخاطر نامزدم سعی کردم درست کنم حالا درست کردم سوپم خوب بود مثل سوپ رستورانیها ولی خب پرملات بود آبشم زیاد نبود معمولی

بعد شوهرم تا اومد بجا اینکه بگه دستت درد نکنه درحا زفت سراغ انتقاد که 

آب سوپت کمه بعد تا میخاست بقیشو بگه پریدم بش گفتم سوپ من خوبه نیازی ب هیچ انتقادی نیس

بعدش دیگه یجوزی تو ذوقم خورد نتونستم خودمو جم کنم 

اخه خدایی مگه من گفته بودم نظز بده راجب غذام؟

یجوری انتقاد میکنه که انگار واای خودش چی میخوردهه

بعدش هر چی سعی کزد ب حرفم بیاره من باش حرف نزدم 

بنظرتون تقصیر کدوممونه و اینکه کوتاه بیام؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تقصیر شماست به نظر من 

اول اینکه شما متاهلی باید دیگه چیزای اولیه آشپزی و بلد باشی 

جای قهر کردنم نبود ، میتونستی با زبون نرم بگی عزیزم دیگه اولامه راه میفتم .نه اینکه گارد بگیری 

کارت مثل اینه که دست پیش بگیری ک پس نیوفتی

2738

تا بیاید به عادات غذایی هم عادت کنید زمانبره 

هیچ کدوم مقصر نیستید 

مردا تصورشون اینه زنا کلا کارشون آشپزیه و بلدن کامل 

بعد میبینن نه بلد نیست زنش 

بعدم به غذای مادرش عادت داره 

شما هم کم کم دستت میاد چیکار باید بکنی 

به هر حال ادمه دیگه خودت چیزی بخوری نمکش کم باشه یا زیاد چیزی نمیگی باز اونم شوهر ادم اون اشتباهت رو گوشزد کرده که دفه دیگه تکرار نشه حواست باشه چه زود گارد گرفتی انگار دنبال بهانه بودی

تقصیر شماست به نظر من  اول اینکه شما متاهلی باید دیگه چیزای اولیه آشپزی و بلد باشی  جای ...

خب همش سعی میکنه بگه بلد نیستی و یه جبهه انتقاد بگیره به غذا هام

درحالیکه هر وقت خانوادش درست میکنن با کمال میل نوش جان میکنه

حالا خواسته بگه دفه بعد بهترش کنی دیگ قهر نداره ک ..اینجور مواقع بهش ب ارومی بگو..‌ بگو عزیزم اگرم حالا خیلی با سلیقه تو جور نیس چون من زیاد اشپزی نکردم حرفه ای نیستم انشالا رفته رفته بهترش میکنم ببین چقد جفتتونم نرم میشید ...بابا بخدا زبون خوش زبون نرم هیشکیو نکشته ماها فقط بلدیم جبهه بگیریم دعوا را بندازیم

پس مشکل از من بوده؟

انتقاد کرد ب معنی بد بودن دستپخت شما نبوده..یکی آبکی دوست داره یکی نه...میتونستی بگی من سوپام‌ابکی نیست اگ دوست نداری اینجوری ابدارتر درست میکنم...دوست باشین باهم تا راحت بتونه حرفاشو بدون نگرانی بهتون بگه...نظر و تجربه منه

2706