2737
2739
عنوان

تنبلی تخمدان بدویین بیاین از پیشگیری و تجربیات بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 3161 بازدید | 54 پست
اره منم خیلی زندگی بهم ریخته و نامنظمی داشتم 😂  صبحانه فقط کیک و کلوچه  شب بیداری و خوا ...

دقیقااااا 

به قول مادرم میگه خواب و خوراک فقط سلامت رو تنظیم میکنه

منم دقیقااااا مثل شمابودم صبحونه داغون استرس زیاد خواب بهم ریخته

باید منم سبک زندگیمو درست کنم 

مرسییی

با فولیکول ۱۸ تونستی باردار بشی؟

بعد متوجه شدم شوهرم مشکل داره 

💜                                                                                                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد متوجه شدم شوهرم مشکل داره 

یه دکتر زنان رفتم داشت به یه خانومی میگفت 

بیماری های زنان همیشه قابل درمان و حله 

و ۹۵ درصد اوقات مشکل از آقایون هست 

متاسفانه تو فرهنگمون جا افتاده که همیشه مشکل از زنه ولی همیشه برعکسه ولی طفلک زن فقط دوران میکنه رعایت میکنه

بیشتر اوقات هم تقصیر پودر و مکمل بدنسازیه که همه مردارو درگیر کرده

2728

اینکاری ک میگم بکن تو منظم شدن پریودی خیلی تاثیر داره ... روزی ی قاشق رازیانه دم کن بخور 

کاش دنیا بهم یه دختر بده،که هرچی نداشتمو بهش بدم🤍،میخوام هرکی که نیستمو بهش بگم،کاش دنیا بهم یه دختر بده :)که بهش بگم چجوری محکم بره،میخوام بدون اجازه ی مرد نفس بکشه،میخوام پرنده هارو بدون قفس بکشه،میخوام فرشته نباشه ،خطا جزعی از زمینه،میخوام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه:)
یه دکتر زنان رفتم داشت به یه خانومی میگفت  بیماری های زنان همیشه قابل درمان و حله  و ۹۵ ...

بله متاسفانه 

یکسال دارو تجویز میکنن برای خانما و برو سونو و آزمایش 

بعد تازه میگن بزار شوهر آزمایش بده ببینیم مشکل از کجاست 

بعد که مشخص میشه آقا مشکل داره،خانوادش هر جور شده می‌خوان ثابت کنن عروسمون بچه دار نمیشه 

مشکلی که الان من دارم 😀 شوهرم قسم میخوره که من مشکل دارم باز مادرشوهرم دکتر زنان معرفی می‌کنه بهم که برو ببین چه مشکلی داری بچه دار نمیشی

💜                                                                                                                                                                                                                                           
2738

منم تازگیا متوجه شدم ک تنبلی دارم،،در واقع همون کیست باشه بنظرم 

رفتم دکتر و کلی دارو داد متفورمین و سیپروترون و کلی چیز میز ک اصلا میخوردم حالمو بد میکرد اما بعدش رفتم پیش ی دکتر ک ماما بود اما کارش خوبه ک فقط ی مارلین داد بهم و گف دو ماه استفاده کنم و ی قرص ک برای عفونته همین،و عرق رازیانه و شربت عنابی هم گف مصرف کنم چون خیییلیی جوش زدم!!!

و در کنارش کیک و بیسکوییت و فست فود و قند و شیرینیجات مصنوعی و سوسیس کالباس رو نخورم و ورزششششش خیلی مهمه بهم گف روزانه سر ساعت معین بیس دقه بدوم

بله متاسفانه  یکسال دارو تجویز میکنن برای خانما و برو سونو و آزمایش  بعد تازه میگن بزار ...

دقیقاااا 

هر قرصی هم که میدن فقط عوارض خالصه دور از جون میشه سرطان رحم 

خانواده شوهر هم بجای فراهم کردن آرامش و حمایت استرس میدن بدتر شه شرایط 

مواظب خودت باش انشالله حل شه 

دقیقاااا  هر قرصی هم که میدن فقط عوارض خالصه دور از جون میشه سرطان رحم  خانواده شوهر هم ...

💚💜

💜                                                                                                                                                                                                                                           

سلام

من سالها بود سونوگرافی نشون میداد که تخمدان پلی کیستیک دارم ولی هیچ علائمی نداشتم هر ماه هم پریود میشدم دکترم هم میگفت نیازی به درمان نداره چون علائمی نداده فقط از دو روز قبل پریود با دو روز اول پریودم دل درد و کمر درد شدید میگرفتم و اذیت میشدم ... تا اینکه امسال حسابی پریودم بهم ریخت و همش تاخیر داست از سه روز تا دو هفته ... کای تحقیق کردم و شروع کردم به استفاده از روغن سیاهدانه

به اینصورت که کیسه آب گرم میذاشتم زیر شکمم ۱۰ دقیقه حسابی گرم که میشد شروع میکردم به ماساژ دادن قسمت رحم و تخمدانها ( زیر ناف و سمت چپ و راستش ) و با پارچه نخی شکمم رو میبستم و میخوابیدم ... هر شب این کارو میکنم

الان سه ماهه هر ماه راس دهم پریود میشم !

خیلی راحت و بدون درد پریود میشم

قبلا همیشه شکمم سرد و یخ بود ولی الان خوب شده خداروشکر

فقط دوستان من شنیدم که سیاهدانه برای کسایی که طبع گرمی دارن اصلا خوب نیست بخصوص برای ماساژ شکم و چکوندن روغنش تو ناف ولی برای من که طبع سردی داشتم واقعا عالی بود .

توروخداجواب بدیدمن خیلی روچانه م جوش میزنم بخصوص چندروزقبل ازپریودی ریزش موی شدیدم دارم بدنم ورم دار ...

ریزش مو و جوش از علائم تنبلی تخمدان هست 

اگه پریودیت نامنظمه دکتر برو

2706