2733
2734

خانوما من مجردم هنوز نزدیکی نداشتم

دوسال پیش پریودم ریخت بهم چندماه پریود نشدم

دکتر زنان بهم یه برگ تستسترون داد پریود شدم آزمایش هورمونی نوشت

آزمایش هورمونی دادم سونوگرافی هم رفتم 

پزشک سونو گفت طبیعیه چیزی نیست 

پزشک آزمایشگاه هم گفت طبیعیه چیز خاصی نمیبینم 

دکتر عمومی هم گفت بخاطر استرسته بهم آرام بخش داد 

بعد سیکلش نا منظم بود سرخود دو هفته متفورمین خوردم 

الان باز نامنظم شده 

موی زائد زیاد شده سرعت رشدش 

و سردرد و اضطراب دارم که همه احتمالا بخاطر تنبلیه وقت دکترم یه ماه دیگست

شما تجربتون از تنبلی تخمدان چیه؟ درمان طبیعی چیکار کردید ؟ دکتر چه قرصی بهتون داد ؟

چی واستون بهتر بود ؟

همرو برام بگید 

حذف قند و شکر و محصولات کارخونه ای 

سالم خوری 

پیاده روی 

خواب منظم 

💜                                                                                                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم تنبلی تخمدان دارم ازمایش و سونو هیچی نشون نداد اما دکتر گفت همونه دیگه پی درمانو نگرفتم 

بهم سیپروترون داد و متفورمین و چنتا قرص خارجی گفت ورزش کن سالم غذا بخور و اینا ولی همون مدت با قرص خوب بودم بعدش روز از نو

بهم سیپروترون داد و متفورمین و چنتا قرص خارجی گفت ورزش کن سالم غذا بخور و اینا ولی همون مدت با قرص خ ...

ای من میترسم بعدا حاملگی سرویس شیم دختر 

حتما بیا بریم دکتر

2738

من پری روز رفتم دکتر و جواب سنو رو دید بهم گفت تنبلی تخمدان داری،کلی دارو و ویتامین بهم داد تا سه ماه باید استفاده کنم و بعد سه ماه دوباره برم سنو.شما اگه اضافه وزن داری سعی کن وزنتو بیاری پایین و اگه غذاهایی با طبع سرد میخوری کمش کن گرمیجات بخور مثلا انجیر بخیسون بخور یا سیاه دانه با صبحانت بخور.من برعکس خیلی لاغرم و برایه بارداری اقدام کرده بودم از برج هفت ک الان  متوجه تنبلی تخمدان شدم خورد تو پرم

چای سبز اومگا ۳ منیزیوم هشت ساعت خواب شب فستینگ پیاده روی اینا نتیجه تحقیقات منه 

راستی امگا ۳ باعث میشه چرب شم😐😂😂 قشنگ هر روز باید حموم برم صورتم موهام داغون منم وسواسیییی

راهی نداره؟ 

من پری روز رفتم دکتر و جواب سنو رو دید بهم گفت تنبلی تخمدان داری،کلی دارو و ویتامین بهم داد تا سه ما ...

اضافه وزن ندارم ویتامین زیاد میخورم ولی سردی اوه اوه خیلی میخورم

باید منم دکتر برم 

ولی آزمایش هام ‌همه اوکی بود 

بدکتر از همه خیلی تنبلیم میاد آزمایش و سونو و دکتر و اوعهههه حسش نیییی😂😂

من انقدر هزینه کردم ک گفتم دیگه نمیام😂 اخه همش باید تحت نظر بلشی و قرص مصرف کنی تا کی ادم خسته میشه

الان تو بدون دارو پریود میشی؟؟

اضافه وزن ندارم ویتامین زیاد میخورم ولی سردی اوه اوه خیلی میخورم باید منم دکتر برم  ولی آزمای ...

دیقا منم عاشق سردی ام اصلا از گرمیجات خوشم نمیاد،منم ازمایشم و سنو رو نشون دکتر اولیم دادم گف سالمی هیچ مشکلی نداری،بعد میدیدم یک دوره پریود نمیشدم میگفتم لابد ی چیزی هست بی دلیل نیس دکترمو عوض کردم تا جواب سنو رو دید گف تنبلی داری شوکه شدم اصلا باور نمیکردم.برا بارداری میترسم مثل شما

2706