2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهم پنج نفریم ولی به نظر بزرگ میاد البته بچه هام کوچیکن مهمونم ندارم یخچال قبلیمم میذارم بالکن ازاو ...

ببین ما خودمون ساید داریم این یخچاله مادرم ولی باینکه یخچال دیپوینت خیلی عریض تر از یخچاله ماست فضای داخلش خیلی کوچیکتره. خدمات پس از فروشش هم بد نیست ولی حتی توی زمان گارانتی هم پول میگیرن

ببین ما خودمون ساید داریم این یخچاله مادرم ولی باینکه یخچال دیپوینت خیلی عریض تر از یخچاله ماست فضای ...

کاش بیشتر تحقیق میکردم خیلی پشیمونم،من همش درمورد هیمالیا الکترواستیل دوو تحقیق میکردم نمیدونم چی شد ی دفعه اینو خریدیم البته فروشنده گفت خیلی خوبه از بهد الجی سامسونگ این خوبه خام شدیم😢

تیکر تولد یک سالگی پسرم💙
2731
کاش بیشتر تحقیق میکردم خیلی پشیمونم،من همش درمورد هیمالیا الکترواستیل دوو تحقیق میکردم نمیدونم چی شد ...

ای وای من فکر کردم دارید تحقیق میکنید. البته یه نکته ای هم هست ممکنه یخچال شما خیلی هم خوب باشه. چون توی خط تولید ممکنه از این مشکلات پیش بیاد و یکی دو تا یخچال ایراد داشته باشه و اتفاقی مشکل دارش قسمت ما شده. انشالله که یخچال شما سالم و سلامت بدون هیچ مشکلی سالها براتون کار کنه. خیلی خیلی هم مبارکتون باشه عزیزم

ای وای من فکر کردم دارید تحقیق میکنید. البته یه نکته ای هم هست ممکنه یخچال شما خیلی هم خوب باشه. چون ...

ممنونم عزیزم ان شاالله که خوب کار کنه تو این گرونی به زور جمع کردم خوشحال بودم اینم از شانس من ،، به بخدا از غصه این یخچال خوابم نمیبره 😞

تیکر تولد یک سالگی پسرم💙
ممنونم عزیزم ان شاالله که خوب کار کنه تو این گرونی به زور جمع کردم خوشحال بودم اینم از شانس من ،، به ...

بهش فکر نکن. خدا رو شکر که فعلا مشکلی نداره. به چیزای منفی فکر نکن. انشالله که فوق العاده ست. مشکلی که برای یخچال ماها پیش اومده ممکنه برای برند های مطرح تر مثل ال‌جی و سامسونگ هم پیش بیاد. نگران نباش. انشالله که فوق العاده ست و هیچ مشکلی نداره

2740
والا صدا که نداره ولی دوستم میگه چند باری هست از پشت یخچال قسمت فیل تر آبش آب میاد حالا نمیدونم علت ...

دقیقامال منم آب میداد وفضای یخچال گرم میشد یه تعمیرکارآوردیم پیچ داخلو بازکردتماما موتورش یخ زده بودیخ هاروبازکردوخشک کرددرست شد.بعداون تامددت هاشوهرم اینکارومیکردولی موقتی هفته ای یکبار.تااینکه یه بنده خدای دیگه اومدیه قطعه شوعوض کرددیگه درست شدازاونموقع..

دقیقامال منم آب میداد وفضای یخچال گرم میشد یه تعمیرکارآوردیم پیچ داخلو بازکردتماما موتورش یخ زده بود ...

چه جالب به دوستم میگم پستتون رو 

ممنونم🙏

خدایا فقط از تو یاری میطلبم.پناهم باش  
2706