2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا مدل مکسه؟؟جدیدا خریدین؟؟میگن صدا داره درسته ؟؟ ببخشبد سوالم زیادشد ❤❤

ما داریم اصلا صدا نداره خیلی مارک خوبیه

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

1ماهه خریدم راضیم صداش روزی دوبار در حد یه اوتومات ساده‌ نه‌خیلی بلند جز این صدای دیگه ای نشنیدم‌اما فعلا چون بچه کوچیک داریم یخساز و اب سرد کن وصل نکردیم به اب لوله کشی 

2738
من دارم دوقلوشو .فک نکنم مکس باشه .ولی از من تابستونا صدای،بدی میده .زیر فریزرم بعضی موقعه ها اب جمع ...

برای شما جاش تراز نیست کسی که برای مارو نصب کرد گفت اگه تراز نباشه اب میده به زیر یخچال

مدل اکسپلور چطوره ؟کسی داره که ازش راضی باشه

من اول اکسپلور دیدم خواستم بگیرم‌اما گفتن حالته ازمایشی داره تازه میدن بازار تت مشتری ببره ایراداتش پیدا کنن برا همین مکث گرفتیم

2706