2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا متاسفم واسه همچین آدمایی،خیلی خوبه عنوان کردی حداقل یکسری ازآدماازاین حرف شمادرس بگیرن

اره بخدا خیلی باید مراقب بود  ، اصلا به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد ،میگم با کسی هم دوستی کردید فقط از شوهرتون بد بگین والا منک تصمیم گرفتم اگه  با کسی هم یروزی  یروزی دوست شدم بگم شوهر خسیس پول نداره دست بزن داره بد دل و اینکه اصلا توان جنسی نداره وسلام ، حالا اگ دوس داری باهام دوستی کن اگ هم ک نه تورو بخیر رو مارو ب سلامت  

اره بخدا خیلی باید مراقب بود  ، اصلا به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد ،میگم با کسی هم دوستی کردید فقط ...

خخخخخخخخخخخ واییییییییییی خدا خیرت بده دختر بعد مدتها خندوندیم

2731
منم دقیقا عین شماام ولی نزدیکت نیستم. منم خیلی تنها سختمه حتی بیرونم نمیرم

والا منم همش خونم تنهایی حال نمیده آدم بیرون بره باشگاه بره.عین افسرده ها شدم بخدا .خواهر شوهرامم آدمهای سرد و خشکین

2738

والا من با هر کی اینجا آشنا شدم یکی از یکی داغونتر بودن😐😂

یاد اون دیالوگ از فیلم لئون افتادم که لئون به ماتیلدا گفت: تو به زمان نیاز داری تا یک کمی بزرگ بشی! ماتیلدا گفت: من دیگه بزرگ شدنم تموم شده؛ بعد از این فقط سنم زیاد میشه..🏵️