2733
2734

پس چاره چیع؟ب نظرتون پرستار بچه بگیرم؟یا ی بچه دیگه بیارم؟خودم با تنهایی مشکل ندارم پسرم کچلم کرده .مادر شوهرم اینا طبقه پایین ما هستن روزی یکی دو ساعت میره اونجا آرومه بازی میکنه ولی ب محض اینکه میاد خونه ساعت هاگریه میکنه .فک میکنم از تنهاییه. چون خانواده شوهرم همه مجردن سه تا خواهر شوهر مجرد دارم

با اینکه خانواده شوهرم بچمو دوس دارن ولی بعد یک ساعت خودشون میارن بالا .چون میکنن خودشونو برای من .خیلی ب غرورم بر میخوره. ولی بچمم شدیدا از محیط خلوت خونمون بدش میاد موندم چیکار کنم.ب خدا از گریه های مداومش قلب درد گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ساده برای اینک پول سرویس نده هر روز صبح به شوهر م میگفتم دختر فلانی هم ببر گناه داره ، حالا اینار ...

واقعا متاسفم واسه همچین آدمایی،خیلی خوبه عنوان کردی حداقل یکسری ازآدماازاین حرف شمادرس بگیرن

2728
با اینکه خانواده شوهرم بچمو دوس دارن ولی بعد یک ساعت خودشون میارن بالا .چون میکنن خودشونو برای من .خ ...

عزیزم بعدازظهر ها ببرش بیرون درحدپیاده روی،گاهی اوقات ببرش کافه اینقدر خوش میگذره امابه کسی که نمی‌شناسیم اعتمادنکن

مسحد محله ما که بچه ها میرفتن سرود هم تمرین داشتن  چند وقته پیش تلویزیون دیدمشون واسه روز مادر ...

دقیقا

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2738
عزیزم بعدازظهر ها ببرش بیرون درحدپیاده روی،گاهی اوقات ببرش کافه اینقدر خوش میگذره امابه کسی که نمی‌ش ...

من تازه اومدم این محله جایی رو نمیشناسم آخه.پسرمم هنوز کوچیکه تازه داره بابا مامان میگه دوست داشتم با هم سن خودش بازی کنه شاید حرف زدنشم راه بیوفته

خخخخخخخ عزیزم .خدا از چشم بد و نظر تنگ مردم حفظت کنه

کجای سراجی عزیزم 

مسجد جواد الائمه رو بلدی 

اونجا باشگاه داره خیلیم محیطش سالم وعالیه 

پسرتو ببر اونجا باشگاه 

خدایا شکرتتتتتتت 
ایشون فک کنم ۴۷باشن  یه دختر داره که اون دخترش بزرگه سرکار میره ولی اینا هنش خونه تنهان

من ۳۶ سالمه عزیزم .اگه خواستین بگین تو همین تایپیک بهم پیام بدن .ممنون میشم دوست خوبم

من تازه اومدم این محله جایی رو نمیشناسم آخه.پسرمم هنوز کوچیکه تازه داره بابا مامان میگه دوست داشتم ب ...

عزیزدلم مگه باید جایی روبلدباشی حتمایادمیگیری به مرور،باخودت بیارش بیرون وتومسیرواسش قصه بگووهمه چیزوتوضیح بده حرف زدنش عالی میشه