2752
2734
عنوان

سلام کسی هس برا من ی استخاره بگیره :)؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 49 پست
نه بابااین گویاازیکی خوشش اومده منم گفتم بگه چون من شوهرم روتوی بیمارستان دیدم همون موقع که دیدمش وا ...

فک‌کنم رفتن😂🌚

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابااین گویاازیکی خوشش اومده منم گفتم بگه چون من شوهرم روتوی بیمارستان دیدم همون موقع که دیدمش وا ...

خوشبحالت منم گفتم ولی اون گفت بدرد هم نمیخوریم ولی من هنوز خیلی دوسش دارم🥺🥺برام دعا کن تا عشقم دوطرفه بشه و اونم منو بخواد و باهام ازدواج کنه برای دل عاشق و چشم انتظارم دعا کن

( چه خوش باشد که بعد از انتظاری،به امید رسد امیدواری، و از آن بهتر و از آن خوشتر نباشد، لحظه ای که می‌رسد یاری به یاری ،) میشه برای رسیدن به حاجتم صلوات بفرستید
خوشبحالت منم گفتم ولی اون گفت بدرد هم نمیخوریم ولی من هنوز خیلی دوسش دارم🥺🥺برام دعا کن تا عشقم دوط ...

من اصلافکرنمیکردم قسمتم اینطوری باشه 

من توی خانواده م اصلاکسی نمیدونه قبله کدوم طرفه خودمم که قبلاخیلی شکلم و...بدبودولی کم کم عوض شدم الان راضی م 

توهم هرچی صلاحت باشه انشالله بهش برسی

من اصلافکرنمیکردم قسمتم اینطوری باشه  من توی خانواده م اصلاکسی نمیدونه قبله کدوم طرفه خودمم که ...

مرسی گلم ایشالله خدا برام بخواد

( چه خوش باشد که بعد از انتظاری،به امید رسد امیدواری، و از آن بهتر و از آن خوشتر نباشد، لحظه ای که می‌رسد یاری به یاری ،) میشه برای رسیدن به حاجتم صلوات بفرستید
خوشبحالت منم گفتم ولی اون گفت بدرد هم نمیخوریم ولی من هنوز خیلی دوسش دارم🥺🥺برام دعا کن تا عشقم دوط ...

:) کراش زدن بد دردیه

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚
مال من که خوب بود

ببین 

من رو یکی مث سگ‌کراشم 

😂🌚 دلم‌میخواد بدونم‌میتونم مخشو بزنم یا ن

چیشد عزیزم ؟؟ گرفتی :)؟

عزیزم شد صفحه ۲۹۵ سوره کهف

معنیش میشه ...و چون از انها و از انچه جز خدا می پرستند کناره گرفتید پس ب این غار پناه جویید تا پروردگارتان از رحمت خود بر سما بگسترد و برای شما در کارتان گشایشی فراهم سازد .

خوب اومده نیتت باعث گشایش تو کارته 

خوب است اسباب گشایش و توسعه رزق و روزی و رسیدن به اهدافتان خواهد بود.

با استخاره ک نمیتونی بفهمی گلم 😐 فا.ل ک نیست  شما نخ بده طرف میگیره خودش😉.

اخه 

اصلا کار ندارم 

خواستم ببینم تلاش کنم؟ اوکیه نیست چیه

2706