2737
2734

انلاین گرفتم دوبار خوب در اومد 

ب نظر شما با قران واقعی بهتره؟ میشه برام ی صفحه از قران باز‌کنید نیت کنم؟؟ 

۳ بار اخلاص خوندم نیتمم کردم اگ میشه لطفا برام یدونه بگیرید🌚🚶‍♀️

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شماره یه فالگیر بهت میدم تک نیتش با سرکتابش و فالش همیشههه واسه من درست دراومده💚🪴بازم بستگی به دستی داره که برات میادش یا نه!من تا الان هرکی رفته پیشش راضی بوده.کارش غیرحضوریه ولی واقعااا کارش درسته قیمتش هم کاملا مناسبه...۰۹۱۹۸۹۷۵۸۶۱

بچه ها واقعااااا کارش درسته که‌میگم شک نکنین توش قیمتش هم خیلییی مناسبه خیلییی هم دقیق همه چیو میگه

2740
بزار من وضو میگیرم باز میکنم برات 

سلام لطفا برای منم بگیر

( چه خوش باشد که بعد از انتظاری،به امید رسد امیدواری، و از آن بهتر و از آن خوشتر نباشد، لحظه ای که می‌رسد یاری به یاری ،) میشه برای رسیدن به حاجتم صلوات بفرستید
من میگیرم برات با قرآن برام دعا می‌کنی بختم باز بشه خاستگار خوب بیاد ازدواج کنم برم تو حجله 

ایشالا ک خواسته دلت با خواسته خدا یکیه :) 

میاد برات‌نگران نباش گلی

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚