2733
2734
عنوان

یا خود خدا بدبخت شدم😑😑😑

521 بازدید | 21 پست

بچه ها معذرت میخوام اینجا این بحث رو میگم اما جای دیگه نمیتونم بگم  من تو عقدم و هنوز عروسی نگرفتم و متاسفانه منو همسرم سه چهار روز پیش رابطه داشتیم و به خاطر حواس پرتی همسرم یه ذره به دهانه واژن ریخت من از همون روز دقیقا ترشح زیاد دارم و زیر دلمم تیر می‌کشه احتمال داره باردار باشم بخدا از استرس مردم لطفا کمکم کنین؟بعد اگه زعفرون بخورم باعث میشه پریود شم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سه چار روزه مگه میشه🤔

🌱☕        شازده‌کوچولو پرسید دوست داشتنو میخوای ببری توگور باهاشون چیکار کنی که ابرازشون نمیکنی؟ روباه گفت: من دیگه دوست داشتن ندارم ؛شازده‌کوچولو گفت مگه میشه؟ روباه گفت:آره همه دوست داشتنامو دادم به یکی ولی اون گمشون کرد حالا هم هرجا دنبالشون میگردم پیداشون نمیکنم :)                                               کاربر ۹۹ و فراموشی رمز ورود🥲       

خدایی چرا استرس دارین؟؟متاهلا رو درک نمیکنم خب شوهرتونه دوس پسرتون نیس ک  گناه نکردین ک باردارم باشین خب شرایط نباشه سقط میکنین 

واقعا چرا استرس دارین؟ب عنوان ی مجرد برام خیلی سواله

ینی منم ازدواج کنم میش دغدغم؟؟

2738
چرا اورڗانسی نخوردی توک میدونی ریخته،دیگ بعد چهار پنج روز استرس داری!!!

نداشتم آخه همیشه مواظب بودیم بخدا خیلی نگرانم  احتمالش هست بچه ها که به دهانه واژن بریزه حامله شم البته بعدش کاملا شستم

2706