2737
2739

من نیولند دارم توش همه چیز درست میکنم فقط کیک درست نکردم

🌈خود را ضعیف و کم ندان تنها در این عالم ندان ، تو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن ، خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید ، پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن ، ما از خودی زخم میخوریم بند نفس یک تارموست ، تو از جنس ما نیستی یک شب به فقرم سر بزن ، مظلوم گر گشنه بوَد تیری خورد بر قلب من .👼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

سلام عزیزجن اول از همه باید بدونی که زودپز برقی دیجیتالی می خوای یا زودپز برقی آنالوگ. دیجیتالی ها برنامه های پختشون متنوعه و پنلشون لمسیه. اما آنالوگ ها بصورت ولومی هستند و کار کردن باهاشون راحتتره. هر دو مدل زیاده تو بازار . خرید زودپز برقی قبل از هرچیزی لازمه اش اینه که از کیفیت دیگ زودپز مطمئن بشید که به مرور زمان دچار خط  و خش و چسبندگی نشن. برنامه های پخت دستگاه هم خیلی مهمه. من پارسال زودپز برقی لونا هاوس ژاپن رو خریدم. با قدرت میشه گفت بهترین زودپز بازاره. دیگش گرانیت چندلایه است و حتی خط هم برنداشته. مارک اورجیناله از فروشگاه ژینال خریدمش. دوماه بعد از تهران قیمتش رو گرفتم دقیقا دوبرابر شده بود قیمتش چون اینقدر کیفیتش خوبه. خواهرم از همون ژینال زودپز برقی روگن آلمان 1410 رو خرید. اونم خیلی کیفیتش خوبه. واقعا خوبه خصوصا برنامه های پختش زیاده. اینا دیجیتالی هستند ولی اگه زودپز آنالوگ میخواید، رو دست زودپز برقی جیپاس اصلی نیومده. البته بگم اصلی چون همین الان چهار مدلش تو بازار هست. زودپزهای مارک های دیگه مثل فوما ، عرشیا ، پرشیا  ، تفال اصلی ، مولتی کوکر فیلیپس هم عالیه ولی قیمتهاشون خیلی بالاتر از مدلهایی که ما گرفتیم. فقط دقت کنین که از چه فروشگاهی می گیرید چون خیلیا جنس فیک رو به اسم اصل بهتون میدن. فروشگاه ژینال واقعا عالیه. صادقانه بهم مشاوره دادن و واقعا خدا خیرشون بده چون بسته بندیشون عالی ود. زود رسید دستم. پیگریاشون عالی بود. الان بعد از یک سال بازم از من در مورد رضایتم از محصول و پروسه خرید سوال پرسیدن. لینک سایتشون رو میذارم براتون

لینک خرید زودپز از فروشگاه ژینال:https://zhinal.com/product-category/kitchen-appliances/cookers-and-rice-cookers/