2733
2734
عنوان

امشب از اون شباست که انگار ده سال طول کشیده... اقاهستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 92 پست
چکار کنیم سروتونینت بره بالا؟

هیچی 

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
من خیلی علاقه دارم چه جوری اطلاعات بگیرم؟ کاش بیشتر توضیح بدین که چیکار کنیم؟ من خیلی غمگینم این ر ...

توگوگل بزن روزهای قمردرعقرب سال ۱۴۰۳ میاره تواین روزا خرید کارای اساسی عقدوعروسی بنایی واین جورکارا نبایدانجام بشه وگرنه به سرانجام نمیرسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استاد میندازه منو

خب پس گوشی رو بزار کنار بشین بخون 😂

الکی اینجا نچزخ

#م‍‌ث‍‌ل‍‌ا ی‍‌ه‍‌و #آن‍‌ل‍‌ای‍‌ن‍‌ش‍‌ی ب‍‌ب‍‌ی‍‌ن‍‌ی #ه‍‌ز‍‌ا‍‌رت‍‌ا پ‍‌ی‍‌ام #دوس‍‌ت‌دار‍‌م ت‍‌و پ‍‌ی‌ ‍ویته" :)
2731
توگوگل بزن روزهای قمردرعقرب سال ۱۴۰۳ میاره تواین روزا خرید کارای اساسی عقدوعروسی بنایی واین جورکارا ...

یعنی تو این روزا دست روی دست بزاریم و هیچ کاری نکنیم

اونموقع کارها به تعویق بیفته بدتر نمیشه به نظرتون؟ 

یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش                    میسپارم به تو از دست حسود چمنش
دقیقا منم همین حسو دارم مخصوصا تو این دو روز حتی جو خونمون پرخاشگرانه شده شوهرم‌عصبی بچه ها بهونه گی ...

چرا همه اینطوری شدن دقیقا حس و حال منم همینه پرخاشگر عصبی ناراحت بی هدف بی انگیزه حس افسردگی گرفتم فک کنم اخرای دنیاست دیگه 

یعنی تو این روزا دست روی دست بزاریم و هیچ کاری نکنیم اونموقع کارها به تعویق بیفته بدتر نمیشه به نظر ...

دوسه روز کارای اساسی ومهم رونبایدانجام داد نه کارهای معمولی مثل خانه داری ودکتررفتن وسرکاررفتن

ننمنمیدونم  سروتونین و دوپامین در کم ترین حالت مترشحه ی ممکنن

واضح نمیتونم بگم ولی دقیقا کاری کردن با مردم که دیگه همه حس نشاط و زندگی ندارن تو اب اسامیدنی رو به ارسنیک و مواد سمی دیگه الوده کردن که مغز این دچ هورمون رو که هومرمون نشاطه ترشح نمیکنه 

دوسه روز کارای اساسی ومهم رونبایدانجام داد نه کارهای معمولی مثل خانه داری ودکتررفتن وسرکاررفتن

خوب همون دیگه

اگر یه نفر مسئول امور مهمی باشه و انجام نده چی؟ 

یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش                    میسپارم به تو از دست حسود چمنش
یه مدته حال و هوای دنیا اصلا خوب نیست!جنگ و خونریزی.باران های سیل آسا.تهدید،اتفاقات ناگهانی.گم شدن و ...

و اتفاقات بدتر از پیش برنامه ریزی شده برای مردم روزای سیاهی در انتظارمونه

شما رشته های علوم پزشکی بودین ؟  امکانش هست راهنماییم کنید

ببفبفرما 

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
2706