2733
2739
عنوان

روز مرد چی میخرین ؟ بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 43 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پاساژایی که لباس زیر میفروشن از این لباس ها دارن.

منم چندبار براش خریدم.

استین کوتاه و شلوار. برای سفر و مهمون که میاد خونمون.

فکر نکنید تازه واردما این کاربری سوممه😁کاربری اولم به نام تمشک برای سال ۹۳ یا۹۴.کاربری دومم  ooooli. متاسفانه یه بار گوشی رو ریست کردم و تاماااااام.همه رمزام پرید.منم که حافظه رمزم اصلا خوب نیست و گیج میزنه نتونستم کاربری هام رو برگردونم.
2731

اصلا کی هست؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من دلم میخواد شلوار جین یا کتان بهرم براش چون نیاز داره و خودشم اهل خرید نیست فقط بدون پرو میترسم بخ ...

بخر با فروشنده هماهنگ کن برا همسرم میخام انداره نبود تعویض کن ،یا یکی از شلوارهای قدیمیش که اندازشه ببره با توجه به اون بخر ،من همیشه همین کارو میکنم 

2738
من دلم میخواد شلوار جین یا کتان بهرم براش چون نیاز داره و خودشم اهل خرید نیست فقط بدون پرو میترسم بخ ...

دقیقا مشکل منم همینه شلوار لازم داره تا عید هم خودش نمیتونه بره سرش شلوغه 

من میخواستم بگیرم که از همینش میترسم

🤍🌱

نمیدونم چی بخرم

دلم پر میکشه یبار دیگه بگم بابا🖤                                       زیرگروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙    وزن شروع۸۰.   ۷۸,۸۰۰💙۷۷,۸۰۰💙  ۷۶،۷۰۰           وزن فعلی   ۷۵،۵۰۰💙      هدف اول۷۶🔓 هدف دوم ۷۲🔒هدف سوم۶۸🔒هدف چهارم۶۴🔒 هدف آخر۶۰💪  پروفایل سرگروه ها 💙چالش زمستونی💙تاپیک مانکن های زیبا    💙
یکی از شلواراشو ببر اندازه کن

این به ذهنم خطور کرده ولی نمیخندن برام؟🤦🏻‍♀️

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

خب یکی از شلواراشو ببر اندازه بگیر بعد ببین اگه اندازه نشد تعویض میکنه یا نه 

حالا که جان ما شده ای احتیاط کن 😍.....من❤ تو❤ و دخترنازمون ❤...با احترام جواب کسی که بهم توهین کنه نمیدم چون که 👈(جواب ابلهان خاموشیست)🙂 ..خدایا خیلی دوست دارم دبیر بشم کمکم کن به هدفم برسم 😍🤲
2706