2737
2739
عنوان

به نظرتون با این شوهر چه کنم؟؟

405 بازدید | 39 پست

دیشب خونه مادرم بودیم که همسرم اومد تو دستش گوشت قربونی که گذاشت تو آشپزخونه 

منم گفتم که مادرت قربونی کرده گفت اره با خواهر و برادرا 

اصلا من شوکه شدم چون به من هیچ حرفی نزده بود و واقعا نمیدونم چطور بگم که فکر نکنه میخوام عکس العمل نشون بدم 

اینم بگم که الان وضعیت مالیمون خوب نیست خیلی خودش لباس زمستونی خوب نداره ولی خب این هزینه را داده 🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
مردا همشون گاو شدن

بله این نظر لطف شماست

آقا هستم... اما چرا اینجام؟ آقا میخوام رُمان و ترانه بنویسم. باید اینجا به مکالمه ها و چت ها دقت کنم. خیلی خیلی واسم مهمه. پیج ترانه من تو اینستا: hamid.davit

یعنی شوهر شما هم پول گذاشته؟

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بنظرم اگه راضی نباشی پولی که داده جای نذر قبول نیست

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.