2733
2734
عنوان

بوده بابا تون حرف بدی بهتون بزنه بتونید فراموش کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 65 پست
به مامانم گفت من میخوام زن بگیرم برام پسر بیاره ارثمو بزارم دادمادا بخورن حالا دوتا خواهریم فقط من ش ...

وا بیچاره داماد 

حتی نمیخواد ارث به دختر خودش برسه 

مادرتون چی گفتن؟

هر کی کاربریم رو گزارش بزنه و بترکونه حلالش نمیکنم
حالا بمونه چی میشه ؟؟؟؟؟اکر مامان آدم نیریض بشه دخترش چند وقت پرستاری کنه چطور نباید بکنه ؟؟؟انسانیت ...

نمیدونم والا حتما باید مادرشوهر بمونه که منت بزار رو سرادم پدر ادم وقتی بچشو تحمل نکنه مادرشوهر یا شخص دیگه ای تحمل کنه؟؟؟

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه قطره هست دنتول برو از داروخانه بگیر یا اسنپ داروخانه بکو برات بیارن بزن روش سر میشه چندین ساعت در ...

هم دنتول خوبه و هم میخک عالیه 

تولیدکننده تابلو سه بعدی کریستالینه🥰اینستاگرام👇@arsha.artgallery 

بابام زل زد تو‌چشمام و گفتتت تو زندگیه من دخالت نکن  تو زندگیمونمو بهم میریزی با نفرت 

کلی گریه کردم من متاهلم و شهر غریبم رفته بودم شهرستان خونشون ...

منتظرم زندگی قشنگیاشو نشونم بده   
2731
دلایلش انقدزیاده که وقتی یادم‌میفته پاک دیوونه میشم

یعنی بدتر ازحرفای بابای منه؟

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

بابای منم خیلی اذیتم کرده همیشه مامانم میگفتم تو هم مثل خواهرات شوهر کن با تو هم خوب میشه الان بهتره ولی هنوز ی دیواری بینمون هست ک شکسته نمیشه قلبن همو دوست نداریم 

دلبری کردن رو از شاملو یاد بگیرید که به آیدایش گفت:کوچکترین لبخند تو مرا از همه بدبختی ها نجاتم داد:)
همین که الان گفتیش که داری بهش فکرمیکنی من  ی شب درمیون میان خونمون واقعا دوسندارم ببینمش دلم ش ...

دلم شکسته ولی چاره ندارم پدرمه چیکار کنم از وقتی عروسی کردم دیگه اذیتی نکرده بجز یکبار که گفت چه زود زود جمعه میشه 

اخه جمعه ها میریم اونجا ولی بعدها همش میگفت چرا نمیای و... موندم کدوم حرفشو باور کنم

2740
بابای منم خیلی اذیتم کرده همیشه مامانم میگفتم تو هم مثل خواهرات شوهر کن با تو هم خوب میشه الان بهتره ...

منم دیگه دلم باهاش صاف نمیشه عمرااا ..

منتظرم زندگی قشنگیاشو نشونم بده   
نمیدونم والا حتما باید مادرشوهر بمونه که منت بزار رو سرادم پدر ادم وقتی بچشو تحمل نکنه مادرشوهر یا ش ...

آدم نزدیکانش رو برای روزایی میخواد که بهش احتیاج داره من دیدم از این بابا ها اطراف پدر شوهر خودم یکیش آب روا نداره به بچه هاش ولی بچه ها اصلا به روی خودشون. نمیارن تا کلاسم می‌زارن و طرف رو کلی گنده کردن

وا بیچاره داماد  حتی نمیخواد ارث به دختر خودش برسه  مادرتون چی گفتن؟

حالا کلش خودش داریش یک دهم اموال شوهرم نمیشه 

بخدا همیشه دادم بهشون تاااینکه اونا چیزی بهم دادن.

شوهرم مرد کاری نون بازوشو میخوره مفت خور نیست ک منتظر ارث من باشه تو بدترین شرایط بودم کمکی بهم نکردن حالا درامده این حرفو زده.

مامانم بهش گفته همه چی بنام من کن برو زن بگیر ۱۰ تاپسربرات بیاره

همسایمون دوتا دختر داره میگفت هر روز تو خونه شوهرم تلفن میشکست که خواستگار نیاد تا پول نده جهیزیه اخر هم بزور دختر بزرگش رو داد بعد اینکه دخترش رفت اخلاقش با دختر کوچیکش خیلی خوب شد بیچاره دختر بزرگه میگفت منتظر بود من شوهر کنم خوب بشه

هر کی کاربریم رو گزارش بزنه و بترکونه حلالش نمیکنم
بابای منم خیلی اذیتم کرده همیشه مامانم میگفتم تو هم مثل خواهرات شوهر کن با تو هم خوب میشه الان بهتره ...

من مجردیام ازارم داد باحرفاش هی شوهرکردن بقیه توسرم میزد حالا چندسالم بود همش ۱۸ سال بعدازدواجمم بدترشده حرفاش زخم میمونه روقلب ادم🥲

2706