2737
2734
عنوان

واقعا حالم داره از نامزدم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 57 پست
منم بهش گفتم خودت میخری 

پولتو نگه ندار بی ارزش میشه نباید میکفتی بهش میدای یهتیکه طلا میدادی مامانت سر عروسی بده بهت

من بنده آن دمم که ساقی گوید یک جام دگر بگیر و من نتوانم.       تویی که اینو میخونی برسی به ارزوهات. ♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اصلا حال بهم زنه میریم تفریح بهش میگم خیلی خوش گذشت مبگه به ت …. ببخشیدا ، باکره هم نیستم این با ...

اشتباه کردی نباید ریسک می کردی باهاش رابطه برقرار می کردی الان مجبوری همه چی تحمل کنی

2728
وای اصلا حال بهم زنه میریم تفریح بهش میگم خیلی خوش گذشت مبگه به ت …. ببخشیدا ، باکره هم نیستم این با ...

عزیزم باکره بودن خیلی مهم‌نیست  بخاطرش خودتو بدبخت نکن اگه‌واقعا بدت میاد نظرتو عوض کن دیر نیست هیچ وقت 

شما و اون نداره که ، داری برای خونه خودت میخری ! 

اول زندگی اوقات خودتونو تلخ نکنید تو رو خدا 

آرزو میکنم خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️
2740

💖 بسم الله الرحمن الرحیم 💖

خدایا خداوندا خودت بهترین و بزرگترین معجزات خوب و خوشت رو در زندگی این عزیزرقم بزن و اون رو به سمت آرزوهاش چنان هدایت کن که ناممکن ها براش ممکن بشه و به متعالی تر این حد آرزوهاش برسه حتی خوشحالتر خیلیییی خوشحال تر از آرزوهاش بشه

من پیوسته به خدا نیاز دارم.پیوسته به یاری و کمکش نیاز دارم،به عنایتش،محبتش،رحمت و خیرش،به برکتش، به هدایتش نیاز دارم.پیوسته هدایتش...ممنون میشم برای اینکه مورد مغفرت و رحمت خدا باشم،برای اینکه خداوند یاورم باشه و هر دم من رو هدایت به خیر و درست کنه،برای خوشبختی،عاقب به خیری و رسیدن به حاجات و آرزوها و خواسته های دلم،یک «صلوات» مهمونم کنید.که به همه ی دنیا هم رحمتی برسه💓🌷🥰

پولتو یه تیک طلا مستعمر بخر بده مامانت برات نگهش داره ب شوهرتم بگو پولتو وسیله برای جهیزیت خریدی و تمام سر لوستر سخت نگیر خرید ک خرید نخرید مهم نیست ولی باید از این شوهرت پولاتو قایم کنی من همیشه همین کارو میکنم هر وقت شوهرم پول لازم داره ب مامانم میگم طلامو بفروش و پولشو قرضی بشوهرم بده باز شوهرم ک پولسو پس داد باز طلا میخرم فقط طلا مستعمر بخر گاهی وقتام مامانم از طلا استفاده میکن با تیر چند نشون

2706