2733
2734
عنوان

واقعا حالم داره از نامزدم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بیرون خیلی خرج میکنه زیاد ، خودش سرویس چوب

فقط؟؟

شوهر من یخچال و گاز و لباسشویی و دو تخته فرش گرفت

ولی سرویس چوب کمه ها حداقل لباسشویی و یخچال هم باید می‌گرفت شوهرت

مگه امضا هم باید بزنیم؟به من گفتن همه چی با کاروانه🤷🏻‍♀️
2731

تاقبل اینکه بری خونه خودت با یه بچه برگردی خوب فکراتو بکن میتونی با اخلاقای این اقا وحرف زدناش کنار بیای یا نه بچه ها گناه دارن به خاطر خود خواهی ما ادما صدمه روحی ببینن

بعدم دوستش داری یا نه؟

فقط؟؟ شوهر من یخچال و گاز و لباسشویی و دو تخته فرش گرفت ولی سرویس چوب کمه ها حداقل لباسشویی و یخچا ...

اره میدونم کمه وقتی اومدن خواستگاری داداشش میخواست بگه وسایل بزرگ با ما یهو پرید وسط حرفش که نگه ، میخوام بگم یخچال باید بخری به خانواده من واقعا فشار میاد

تاقبل اینکه بری خونه خودت با یه بچه برگردی خوب فکراتو بکن میتونی با اخلاقای این اقا وحرف زدناش کنار ...

دوستش دارم ولی رفتاراش آزار دهنده هست ، مثلا گوشی من بعضی وقتا آنتن نمیده این موضوع دسته من نیست اگه خیلی مردی یه گوشی برام بخر ولی هر دفعه زنگ میزنه با لحن تند دعوا میکنه باهام امروز خواب بودم زنگ زده بود گوشیم آنتن نداشت بعد سریع زنگ خواهرم زد گوشی داد به من انقدر سرم داد زد 

اره میدونم کمه وقتی اومدن خواستگاری داداشش میخواست بگه وسایل بزرگ با ما یهو پرید وسط حرفش که نگه ، م ...

آره واقعا فشار زیادیه،من بابام هول شد وسط خواستگاری گفت تلویزیونم خودم میگیرم🤦🏻‍♀️بعدش عموم انقد دعواش کرد گفت بابا صوتی تصویری کلا با داماده بابام گفت عیب نداره...

مگه امضا هم باید بزنیم؟به من گفتن همه چی با کاروانه🤷🏻‍♀️
2740
آره واقعا فشار زیادیه،من بابام هول شد وسط خواستگاری گفت تلویزیونم خودم میگیرم🤦🏻‍♀️بعدش عموم انقد د ...

خانواده من خیلی تحت فشارن ، اون به یه ورش نیست حتی میخوایم بریم مسافرت به من میگه پولاتو آماده کن !!!!!!!!!

شوهر من وقتی عقد بودیم رفتیم برا وام ازدواج برا من حساب باز کنیم پولش اون داد اون موقع با ده هزار حس ...

با یکی دو جلسه میشه تا اندازه ای فهمید طرف چطوره؟ من یکی از خواستگارام تا پرسیدم جهاز چی میاره گفت ما جهیزیه نمیدیم همش با دختر عین ... دروغ میگفت. حالا بعضی وقتا دلم براش تنگ میشه اما الان یاد اون دروغاش میفتم حالم بهم میزنه اومد جفتک انداخت تو زندگیم اخرشم ...

عزیزم بخاطرداستان بکارت،آینده ی خودت رو تباه نکن

دوره زمونه عوض شده

این چیزی نیست که آیندت رو یک عمر،تباه کنی

اگه فرضا ازنامزدت جداشدی،هرآدم دیگه ام ک اومد توزندگیت میدونه ک قبلآنامزد داشتی

یامیپذره این داستانو

یانمیپذیره

آسمون مگه ب زمین میاد؟

توحاضری یه عمر ،جوونی وآرزوها و رویاهاتو تباه کنی و با یه آدم به اصطلاح سواستفاده گر زندگی کنی؟

این رفتار و این مسائلی که تعریف کردید،چیزی نیست ک به سادگی بشه ازش عبور کرد!

بعدهاممکنه مدام دچارجنگ اعصاب بشی

الان ک نامزدی میتونی خودتوازچاه بکشی بیرون

باهاش جدیه جدی،حرف بزن و بگو رفتاراش رو نمیپسندی ونمیتونی اینجور ادامه بدی

اگه پذیرفت و خواست متحول بشه زندگیتوشروع کن

اگر نه که،رها کن

حتما هم ازمشاوره کمک بگیر

ازآیِنه بپرس؛نام نجات دهنده ات را ...

مگه دوران نامزدی واسه شناخت و تصمیم گیری برای اینکه میشه یه زندگی رو شروع  کرد با طرف مقابل نیست؟پس چرا با این آگاهی که میبینی اخلاقش چطوریه و باب میلت نیست میخوای زندگیتو باهاش ادامه بدی؟باکره بودن یا نبودن برای کسی که نامزد شده و جدا شده مهم نیست دیگه تو این زمانه به خاطر این خودتو یه عمر بدبخت نکن..