2733
2739
عنوان

واقعا حالم داره از نامزدم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزرگترا طی نکردن از اول مگه؟حرف نزدن‌ پدر مادرا

بعد اینکه چرا از یه چوسه🤌🏻 پس اندازت با خبرش میکنی؟؟

بعدم شده بدون لوستر بری برو ولی پولش و خودت نده بد عادتش میکنی

خدایا شکرت🤲🍃

میگفتی یه وقت بهت فشار نیاد 

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2731
ازاین ادم مفت خور مشورت نخواه و پس اندازت قایم کن

وای اصلا حال بهم زنه میریم تفریح بهش میگم خیلی خوش گذشت مبگه به ت …. ببخشیدا ، باکره هم نیستم این باعث شده دودل بشم 

اصلا خدایی شوخیشم بده درسته ؟ یا من اشتباه میکنم فردا میاد میگه شوخی 

تو نباید میگفتی پولو چیکار کنم بنظرم  بذار خودش لوستر بزنه.  یا اصلا نزن تا از رو بره از الان باید یچیزاییو یادش بذی مردا اینطورین باید از اول ادب بشن وگرنه سوارت میشن

2738

چطوری میتونین با کسی ک کل خونشو خودتون اماده کردین همخونه بشین:/ واقعا حس مردانگی دارن اینا؟

توهین به عقاید کسی نیس ولی واقعا به نظرم باید همه چی ب عهده مرد باشه ، همینجوریشم یه مرد پرررو و پرتوقع هس بعدشم بیایم هم زنو بهش بدیم هم وسایل زندگی ک دیگ هیچی

I'll have a hard days but let we just do it.

شوهر من وقتی عقد بودیم رفتیم برا وام ازدواج برا من حساب باز کنیم پولش اون داد اون موقع با ده هزار حساب باز میکردن اون ده هزار ازم گرفت 😐الانم یه خسیسی هست که لنگه نداره البته فقط برا من برا بقیه حاتم طاییه

هر چی خدا بخواد خدا که بد نمیخواد دوستم 
وای اصلا حال بهم زنه میریم تفریح بهش میگم خیلی خوش گذشت مبگه به ت …. ببخشیدا ، باکره هم نیستم این با ...

الان دیگه واسه خیلی از پسرای خوب مهم نیست این مسأله باکره بودن

خوب فکرانو بکن یه عمر زندگیه

2706