2737
2739
عنوان

بدترین خاطراتتون مربوط به کدوم پایه تحصیلیتون بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1012 بازدید | 113 پست
منم وارد محیط جدید شدم هم زندگیم عوض شد و هم مدرسم

منم اون سال رفته بودم تو یه شهر جدید رفته بودم فولادشهر اصفهان

خیلی بد بود حس و حالم

پنجم و ششم اونجا بودم..

کاربر پسر هستم.
منم اون سال رفته بودم تو یه شهر جدید رفته بودم فولادشهر اصفهان خیلی بد بود حس و حالم پنجم و ششم او ...

منم شهرمون عوض کردم 

مدیر عامل کارخونه کافور سازی 😅          مرغ آمین همیشه بالای سرمه       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راهنمایی و دبیرستان. کلش عذابببب بود. حتی یه لحظه هم نمیخوام برگردم به اون دوران. کل ادم و عالم باها ...

وای من دقیقا پارسال این اوضاع رو داشتم

منو سر هر چیزی مسخره میکردن مثل نماز خوندن و سیگاری نبودن

انتظار داشتن منم مثل اون باشم

منم تمام مدرسه پارسال علیهم شدن فقط خدا پدر معلم زیستمون رو بیامرزه پشتم وایساد

کاربر پسر هستم.
من کلا توهردوره یه چندنفری بودن که اذییتم کنن دوره ابتدایی دوتاکناریهام واسه تقلب منواذییت میکردن .د ...

منم هر سال همین بود ولی خب خیلی کم بود

تا اینکه پارسال به اوج خودش رسیده بود

نمیدونم چرا پارسال یهو همه علیهم شدن

هنوزم فکرش منو عذاب میده

کاربر پسر هستم.
2728

اون خاطرات و لحظات بد برام تداعی شد[کلاس نهم/دهم/یازدهم و دوازدهم ] افتضاح بوددددد. کلاس نهم یکسری اتفاقات برام افتاد ک نتونستم درس بخونم و رشته مورد علاقه برم

کلاس دهم هم چونکه سر کلاسی ک دوستش نداشتم بودم افسرده بودم مخصوصا با اون بچه های بی ادب و پرو و.. هم کلاس بودم :// 

پول هم نداشتم خیلی وضع رو بدتر کرد + تحقیرات خانوادم

دوم ابتدایی یه معلم اشغال داشتم امیدوارم هیچوقت خدا خیرش نده خانم همزوی بدرد نخور،،،،، درسم خیلی خوب ...

والا منم این اوضاع سالای اول تا سوم ابتدایی هم داشتم

ولی من یه آدم خیلی بی دفاع و ترسویی بودم و فقط نگاه میکردم ببینم بهم چی میگن و بزنم زیر گریه...

واقعا اینجا باید به خودم بگم لعنت بهم..

کاربر پسر هستم.
2740

سوم راهنمایی واول دبیرستان گندزدممم

توتاپیکهای خنده مدیونید تگم نکنید بنظرم به اندازه کافی غم وغصه داریم که برای فرارازش پناه میاریم به مجازی پس تو مجازی دلیل حال خوب همدیگه باشیم♥️...الهم عجل لولیک الفرج♥️..برای شادی دل خودت الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم والعن عدوهم♥️یک عددعاشق پاستای آلفردو♥️دیدی تواوج ناامیدی یهووو دلت میگره بغض خفت میکنه به بن بست میرسی هیچ راهی نداری انگار تموم غم عالم ریخته تو دلت؟بعد یهو شاد میشی اون اتفاق میگن اون شادی خدائه🥺♥️دستانم بوی گل میداد ومرا به جرم گل چیدن محکوم کردن اما نمیدانستن شاید من گلی را کاشته بودم❤️به امید روزی که بیام تاپیک بزنم دیدن تونستم بلاخرهه تونستم  مزون خودم دارررم با یه عالمه لباسای خاص که خودم طراحیشون کردم طبقه بالاش هم  کارگاه خیاطیمه  با یه عالمه کار آموز یه دختر خود ساخته که  روزگاری نه چندان دور شهره شهر میشه من به خودم ایمان دارم یکروزی میرسه برند مخصوصمو میزنممم چه لذتی داره خودت دونه دونه نگین های تور پرنسسی رویای دختری رو  پرس کنی وباعشق بدوزی انگار لباس عروسی خودته اون روز دیر نیس من مطعنم😌تخریب میکنم آنچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم آرزو طلب نمیکنم آرزو میسازم ... زانونمیزنم حتی اگر سقف آسمان کوتاهتراز قد من باشد زانو نمیزنم حتی اگر تمامی آدمهاروی زانوهایشان راه بروند 

انتخاب رشته مادرم برام . سرزنشاشون . کتک زدن خودم به خودم . گریه های شبانه و غربت توی خونه

دوم و سوم دبیرستان

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...