2733
2734
عنوان

بدترین خاطراتتون مربوط به کدوم پایه تحصیلیتون بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1012 بازدید | 113 پست
بله زیاد دست و پا زدم برای درس و فشار روانی مزخرف...

والا من دهم که کلا مجازی بود هیچی

یازدهم که اینطوری

دوازدهم ببینم چجوری پیش میره که تا حالا خوب بوده

کاربر پسر هستم.
وای سرنوشت ساز ترین سال....

آفرین دقیقا 

و به خاطر اون سال کل زندگیم عوض شد 

من مدرسه نمونه دولتی بودم میتونستم فرهنگیان قبول بشم اما نشدم متاسفانه و مجبور شدم برم دانشگاه فردوسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راهنمایی و دبیرستان. کلش عذابببب بود. حتی یه لحظه هم نمیخوام برگردم به اون دوران. کل ادم و عالم باهام لج بودن همه ازم متنفر بودن مدام بدبیاری و تحقیر...تو مدرسه کتک خوردم از یه دختره. پشت سرم حرفای چرت میزدن و هزاااار و یه جور چیز دیگه. و خودمم خیلیییی بچه و احمق وساده بودم

2728

من کلا توهردوره یه چندنفری بودن که اذییتم کنن دوره ابتدایی دوتاکناریهام واسه تقلب منواذییت میکردن .دوره راهنمایی بغل دستیم باهام قهرکرد وکلا توی سال پشت به من مینشست ولی بعداعذرخواهی کرد ودانشگاهم هم خونه ای های سال اولم اذییت کردن بامهمونی دادنهاشون ولی اونام حلالیت گرفتن.کلا عادت دارم به اذییت دیگران وعذرخواهیشون

2740

دوم ابتدایی یه معلم اشغال داشتم امیدوارم هیچوقت خدا خیرش نده خانم همزوی بدرد نخور،،،،، درسم خیلی خوب بود ولی اصلا بهم توجهی نمیکرد یه بار مشق ننوشته بودم گفت بیا بریم دفتر ، ترسیدم گفتم نمیام لباسمو میکشید منم از ترس خودمو انداختم رو زمین که نبرتم،،، لباسمو گرفته بود منو رو زمین میکشید تا دم دفتر با همین اوضاع برد اینقدر گریه میکردم ناظمم منو دید گفت این که خیلی دختر خوب و درسخونیه بعدشم گفت برد سر کلاس 

کلاس پنجم البته پنجم هم خوب بودو هم بد چون من از یه زندگی دیگه وارد یه زندگی دیگه شده بودم تو شوک بو ...

من پنجم بد نبود ولی چون تو یه محیط جدید رفته بودم یه ذره احساس غریبی میکردم

کاربر پسر هستم.
چطور؟

برای اولین بار عاشق شدم و طرف حسی بهم نداره  اصلا کوره و منو نمیبینه 

از استانی که توش بودم زدم بیرون و اومدم جایی که بشدت چفت شدن با آدماش سخته 

دیگه همکلاسی هام گاهی اوقات واقعا ترسناکننننن 

و..... 

من پنجم بد نبود ولی چون تو یه محیط جدید رفته بودم یه ذره احساس غریبی میکردم

منم وارد محیط جدید شدم هم زندگیم عوض شد و هم مدرسم

مدیر عامل کارخونه کافور سازی 😅          مرغ آمین همیشه بالای سرمه       
فقط دوران دبستان را دوست داشتم، اونهم به جز کلاس اول چون معلممون بعضی از بچه ها را تنبیه بدنی می کرد ...

من دبستان و راهنماییم عالی بود ولی امان از دبیرستان..

کاربر پسر هستم.
آفرین دقیقا  و به خاطر اون سال کل زندگیم عوض شد  من مدرسه نمونه دولتی بودم میتونستم فرهن ...

منم شانس آوردم مدرسمو عوض کردم وگرنه اگه دوازدهم هم اون مدرسه بودم خون به پا میشد

منم نمونه دولتی بودم

کاربر پسر هستم.