2733
2739

من بودم میرفتم اما با قیافه واونجا زهر کردن بهشون .که دفع اخرشونم باشه بگن بهتون برو جلوی فامیل های داماد هی بگو از خانواده خوبی زن گرفتین اینا اصلا رفت و آمدی نیستن ۱۵ساله خونه من نیومدن

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد

مادر شوهر خواهر شوهر منم برا بچه دوم و سوم نیومدن دیدنم 😐

رفت و آمد ادامه دادم فقط بخاطر شوهرم

“ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.”🌹(22- نور)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه رابطه سردی داشتید شوهر شما بزرگتره یا خواهرشوهرتون؟ 

اگر شوهر شما بزرگتره  حداقل عید ها  بنا بر ادب باید سر میزدن  یا بالعکس 

بنظرم ‌بردید 

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
2738

زن آدم رو برا پول میخاد !

پس اونی که همیشه پای مشکلات ونداری ها وسختی هاست کیه ؟

درمورد دختر خودشونم همین نظر رو دارن یا نه داماد وخانوادش اینجور بگن ،اسمون رو به زمین میارن ؟

من بودم ابدا نمیرفتم ،همسرم خواست بره ،نخواست هم نره 

اول خودت ناراحت نکن عزیزم. خانواده شوهر حالا چه اش دهن سوزین ادم خودشو بخاطر اونا ناراحت و گریون کنه. تابوده همین بوده. شوهرا کم خرد و کم عقل. مادراشون و خواهراشون سواستفاده گر... البته همه نه ولی خب خیلیا همین دردو دارن من جمله خودم.

ولی خیلی جالبه یسوال چطور تاحالا خونش نرفتین اون دعوتتون نکرده روابط نداشتین. خیلی عجیبه.‌هرچی باشه خواهرشه.

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 
2706