2737
2734

من یکم متوجه نشدم اگه به شوهرت گفتن با خانومت بیا شما هم برو بی خیال دنیا دو روزه عزیزم کینه به دل نگیر ❤

خدای مهربونم شکرت ❤ ازت میخوام هرکسی هر حاجتی داره برآورده بشه❤ آمین ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نرو بابا

به پسرشون زنگ زدن خب بره ولش کن به یه ورت

درکت میکنم ماهم با برادر شوهر مجردم مشکل داریم قهریم سر توهینی که بهم کرد پیش همه ،حتی خانواده خودشم حق رو بهم دادن اون موقع

الان میخواد ازدواج کنه من که نمیرم اما شوهرم اگه خواست بره کاریش ندارم به درک

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم

مگه آدما عوض میشن؟ به خودت برس خوشگل کن برو با همسرت خوش بگذرون

شوهرتو تنهایی نفرست عروسی طرف شوهر

ازت کینه میگیره

حس تنهایی و بدون تو بودن رو تجربه میکنه

واسه خانواده اش نبودنت عادی میشه

همه فکر میکنن تو و شوهرت مشکل دارین

شخصیت خودتو همسرت رو میبری بالا با رفتنت و میگی من مثل شما نیستم

بخاطر خودت و شوهرت با هم برید

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم
2740
۳۶ سالم

تو غذای شوهرت قرص خواب بریز که بخوابه نره بعدم بیدار شد بگو دفعه بعد اسم ابجیتو بیاری یچیزی میریزم تو غذای پاشی ببینی قیامت شده 

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد

عزیزم حتما برو نذار ب بحث بکشه اعصاب و ارامش خودتو شوهرتو بخاطر ایل شوهر خراب نکن 

برو تیپ بزن شیک کن ولی سرسنگین باش

نیومدن برا پسرت برا نوه اش نرو 

ولی عروسی رو برو خوش باش

ازکجا میدونی مادرشوهرت گفته زن شوهرشو فقط برا پول میخاد؟!

غم غلط کرده به توسر زده مگه من مُردم،نمیدونی قلب من توقلب تو حل شد رفت،خنده بایدخوش کنه جاشو تو اون صورت ناز،تو نخندی آخه من دلخور میشم ازخودم،دورت بگــــــــردم باید اون لبای تو واسم بخندن،تا گلا بازم ب باغچه دل ببندن،مگه میشه تو بخای چیـــــزی بگم نه!!!،دورت بگـــــــــردم بایداون لبای تو واسم بخندن
۳۶ سالم

بی خیال اینکارا چیه به یه ورت بگیر و برو ولی تحویلش نگیر😈با خانواده داماد گرم بگیر😂

هر چه بیشتر به انسان ها نگاه میکنم،بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به نوح گفت اول حیوانات را نجات بده!

ببین به یه ورت چرا غصه گریه چرا باید بیاد نظر من راجبع خانواده شوهر این جوری هست داشته باشی بهت حسودی میکنن نداشتی باشی هم پشتت حرف میزنن هر چه نیان آدم آرامشش بیشتر حالا هم به جهنم که نی   ومده گفتم که بهتر پاشو برو زندگیت زهر مادر خودت نکن به خاطر هر کس ناکسی 

2706