2737
2734
عنوان

نظرتون راجب مردی که میگه من وابسته ی خانوادمم...

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 74 پست

به شوهرت از طرف من بگو اگه خیلی وایستهبه مادرشه بره پیش همون اصلا چرا ازدواج کرده؟

الان شمارو هم داره با خودش زجر میده

خیلی هنره؟

میشه برای شفای پدرم و مادرم و سلامتیشون دعا کنین لطفا  برای سلامتی و خوش قدمی نی نی توراهیم هم دعا کنین برام دعا کنین زندگی خودم و خانوادم به آرامش برسه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همسرم تک فرزند اما اولویتش من و زندگیمونیم 

میگه مادرم و پدرم سرجا خودشون ولی من دیگه زندگی نستقل خودمو دارم نمیتونم از زندگیم و اسایشم بزنم بخاطر خانوادم 

بهشون احترام میزاره ها ولی دیگه بخواد خیلی زیاده روی کنه نه !!!! 

دیگه همسرتون خیلی بچه ننه زندگیش جدا شده 

اگه انقدر به خانوادش وابسته بود نباید ازدواج میکرد 

2731

طبق تجربه مادرم همین وابستگی پدرم و خانوادش زندگیمون رو خراب کردن وبعد 20 سال زندگی که همش پشتش حسرت و چشم زخم بود باعث طلاقشون شدن 

انشالله برا شما اینجور نیس ولی عزیزم به نظر من یک مرد نباید وابسته مادرش یا خانوادش باشه حالا اگر یکی از والدینش پدر یا مادر تنها باشه و بیمار باشه مسئلش فرق میکنه و وظیفه فرزنده که ازش مراقبت کنه ولی در غیر این صورت یک مرد نباید به هیچ عنوان وابسته خانوادش باشه ودرست نیس اینو دختری داره بهت میگه که مادرش همچین چیزی رو کشیده 

2738

ولا عزیزم منم دوازده ساله ب همچی عذاب الهی گرفتارم البته ک خونه خودمه ولی تو حیاط پدرشوهرم هیچوقت آرامش و اسایش نداشتم تو این همه سال الان تازه یکساله حیاطم جداشده ولی بازم اش همون اش کاسه همون کاسه،شوهر منم اوایل از خانوادش جدا نمیشد ولی الان پشیمونه بدجور و میگه ای کاش فرصتی پیدابشه و بتونم از اینجا بریم،از لحاظ مالی شرایطش نداریم جابجا بشیم وگرنه یه لحظه صبر نمیکرد شوهرم

پنج ماهه تو سایت نبودم حتی یه نفرم نبود بگه خدایا این کاربر چیشد چرانیستش😏😅😅😅بالاخره گوشیمو درست کردم و اومدم 

پسرخالمم اینجوری بود طبقه بالا خالم مینشست خونه داشت زنش بیچاره انقدر گفت بریم و فلان کوش نداد خیلی اذیت میشد اونجا اخرش با یه بچه جدا شدن … پسرخالم بدبخت شد نتونست دیگه اونجا زندگی کنه الان رفته خونه خودش 

همه فامیل هم بهش دارن خرف میزنن که جرا از اول نرفتی زن و بچه خوبتو از دست دادی 

البته دوسال پیش هم داداشش تو سن جوونی فوت کرده و خیلی روی زندگی شون تاثیر گذاشت

بنظرم اگه انقد ب خانوادش وابستس.یهو جدا نشید.ینی جدا بشید ولی هفت روز هفته رو اونجا باشید.بعد هی یروز ازش کم کنید.تا تثبیت شه هفته ای یبار...

اون پسرشه هروقت دلش تنگ شد یا عشقش کشید بره بهشون سر بزنه.ولی بالاشون باشید هم خودتون عصبی میشید هم اونا..

2706